علت فاصله زمانی زیاد بین عرضه سه اپیزود پایانی بازی Life is strange 2

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اینفورمر، اگر یک گیمر هستید و دائما در دنیای بازی‌های ویدئویی در حال چرخ زدن می‌باشید، مطمعنا می‌دانید که...
بازی Life is strange 2

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اینفورمر، اگر یک گیمر هستید و دائما در دنیای بازی‌های ویدئویی در حال چرخ زدن می‌باشید، مطمعنا می‌دانید که فاصله زمانی بین عرضه سه اپیزود پایانی بازی Life is strange 2 خیلی زیاد بود اما شاید دوست داشته باشید که دلیل این فاصله زمانی زیاد بین سه اپیوزد پایانی این بازی را بدانید. ادامه این خبر را دنبال کنید تا علت اصلی این مسئله را از زبان سازندگان بازی Life is strange 2 را به‌طور کامل بررسی کنیم.

خبر بدی که در همین اواخر به گوش گیمرها رسید این بود که متاسفانه باید تا پایان آذر منتظر انتشار سه اپیزود پایانی بازی Life is strange2 باشند. اگر بخاطر داشته باشید تمامی اپیوزدهای قسمت اول این بازی تنها در ۹ ماه منتشر شدند اما اکنون ۱۴ ماه است که گیمرها منتظر انتشار سایر اپیزودهای این بازی هستند. مطمعنا این خبر برای گیمرها زیاد خوشایند نبوده است و شاید شما هم با دیدن چنین مدت زمان طولانی برای انتشار سه اپیزود پایانی این بازی از سازندگان آن شاکی شوید اما با بررسی دلیل اصلی این مسئله از زبان سازندگان این بازی متوجه خواهید شد که چنین مدت زمان طولانی برای انتشار اپیزودهای پایانی کاملا منطقی است.

رائول باربت کارگردان و لوک بقادوست تهیه‌کننده بازی Life is strange2 در جریان رویداد GDC دلیل اصلی این مسئله را به این شرح داده‌اند:

رائول باربت:

شاید از دور با دیدن این بازی فکر کنید که طراحی و تولید آن کار آسانی است درصورتی که طراحی و کار بر روی این قسمت از بازی Life is strange2 خیلی سخت‌تر و پیچیده‌تر از قسمت قبلی آن بوده است. از طرفی ما سعی داریم که این بازی به‌گونه‌ای باشد که بر روی کاربر تاثیر بسزایی داشته باشد. باتوجه به اینکه لوکیشن اتفاقات بازی را تغییر داده‌ایم بدیهی است که طراحی و تولید آن مدت زمان طولانی، به طول بیانجامد. هدف اصلی آن تاثیرگذاری بالای این بازی بر روی مخاطب است از این‌رو قصد داریم بدون هیچ‌گونه عجله و شتاب‌زدگی تمامی تمرکز خود را بر روی طراحی هرچه بهتر این بازی بگذاریم.

لوک بقادوست:

از آن‌جایی که درصورت انجام این پروژه با عجله و شتاب‌زدگی بالا پس از عرضه آن دیگر نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم قصد داریم در مدت زمان طولانی این بازی را به‌گونه‌ای طراحی کنیم که از تاثیرگذاری بالایی برخوردار باشد. بنابراین ترجیح می‌دهیم از زمانی که در اختیار داریم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

کارگردان و تهیه‌کننده بازی Life is strange2 در ادامه صحبت‌های خود در جریان رویداد GDC تنها به این مسئله اشاره کردند که در اپیزودهای پایانی از کاراکترهای بیشتری استفاده می‌کنند. قابل توجه گیمرها، بازی Life is strange2 را می‌توانند بر روی ایکس باکس وان، پی سی و همچنین کنسول بازی پلی استیشن ۴ اجرا کنند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link