شخصیت جدید بازی Apex Legends در راه است

آیا Crypto قهرمان بعدی بازی Apex خواهد بود؟
Apex
Apex Crypto

اگر بخواهیم توئیت جدید سازنده بازی Apex Legends را جدی بگریم (که ۱۰۰% هست) ما احتمالا شاهد معرفی شخصیت جدید این بازی هستیم. Sanchez در اکانت توئیتر خود اخیرا یک عکس از پشت صحنه بازی منتشر کرد که در آن جلسه Motion Capture ریسپان قابل مشاهده بود که به همراه این عکس با نوشته‌ی «در حال کار بر روی محتوای Apex Legends هستیم» تکمیل کرد. این تصویر Sanchez را در حالی که تجهیزات MC به تن کرده بود نشان می‌داد. خودِ این عکس به اندازه کافی هیجان انگیز است زیرا که بدین معنیست که Respawn همچنان در حال ارائه محتوای جدید برای بازی Apex Legends است، ولی این جواب Sanchez به یکی از طرفداران بازی بود که اهمیت این توئیت را دوچندان کرد. در این توئیت پرسیده شده بود که آیا این عکس مربوط به Crypto است؟ کسی که بازیکنان مدت‌هاست حدس زده‌اند که شخصیت جدید بازی است و Sanchez با انتشار Emoji تقریبا این ادعا را تایید کرد.

Apex

همان اطلاعات فاش شده توسط Dataminer ذکر شده

حدس و گمان‌ها درباره‌ی Crypto وقتی شروع شد که یکی Dataminer 10 عدد از شخصیت‌های جدید را لو داد. که Respawn هم در جواب نه این اطلاعات را رد و نه تایید کرد. هرچند که صحت این اطلاعات با معرفی شخصیت‌های Octane و Wattson تایید شد.

درحالی که این عکس العمل Sanchez با تایید رسمی انتشار یک شخصیت جدید فاصله زیادی دارد، اما احتمالا محکم‌ترین دلیل بر معرفی شخصیت جدید بازی با نام Crypto است، زیرا اینبار اطلاعات از سمت یک شخصیت رسمی درون تیم Respawn آماده است، نه یک Dataminer.

احتمالا قبل از شروع فصل سوم بازی در ماه سپتامبر (که خیلی هم دور نیست) یک تریلر از معرفی این شخصیت جدید دریافت خواهیم کرد.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link