سونی از بازیکنان می‌خواهد که هر چه سریع‌تر به کنسول PS5 کوچ کنند

رئیس جدید PlayStation جیم رایان می‌گوید که هدف اصلی کمپانی کوچ کردن سریع جامعه مخاطبانش از نسل فعلی به PS5 است.
PS5
PS5

کنسول PS4 موفقیت بزرگی برا سونی به حساب می‌آید و اخیرا به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد، درحالی که نسخه اول متعلق به PS2 است. رئیس جدید PlayStation جیم رایان می‌گوید که هدف اصلی کمپانی کوچ کردن سریع جامعه مخاطبانش از نسل فعلی به PS5 است.

با توجه به موفقیت PS4، رایان به سایت GI.biz در این مورد گفت:

این‌ها گیمر‌هایی هستند که به هم متصل و درگیرند و نسبت به پلی استیشن بسیار پراشتیاق‌اند، چیزی که ما در گذشته مانندش را ندیده بودیم. همینطور که ما به سمت نسل بعد در سال ۲۰۲۰ می‌رویم، یکی از هدف‌های مهم ما یا شاید هدف اصلی ما، منتقل کردن این جامعه مخاطبین از کنسول PlayStation 4 به PlayStation 5 است.

هنوز مشخص نیست که سونی جطور قصد دارد که بازیکنان را به کنسول جدید منتقل کند یا این که این حرکت روی نقشه عرضه بازی‌های به صورت Cross-platform تاثیر می‌گذارد یا خیر. رایان همچنین به این موضوع اشاره کرد که سازندگان و ناشران فیدبک خوبی روی ابزار توسعه PS5 نشان داده‌اند، چیزی که در مورد کنسول PS3 صدق نمی‌کرد و به یک مشکل تبدیل شده بود.

یک چیزی که دید من را نسب به کنسول جدید بسیار خوش بینانه‌تر می‌کند، این است که ما از توسعه دهندگان و ناشران می‌شنویم که آن‌ها هیچ مشکلی با اجرا کردن کدشان روی کنسول PS5 ندارند و این که هیچ وقت به این آسانی به این دست آورد نرسیده بودند.

برای اخبار بیشتر راجع به کنسول پلی استیشن ۵ با سایت پی اس آرنا همراه باشید.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط