سریال The Handmaids Tale (سرگذشت ندیمه) | چه انتظاراتی باید از فصل چهارم داشت؟

با پایان فصل سوم سریال محبوب سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale) قصد داریم تا فصل چهارم این سریال را مورد بررسی قرار بدهیم و انتظارات خود را از فصل بعدی سریال The Handmaids Tale بیان کنیم.
سرگذشت ندیمه
سرگذشت ندیمه

با پایان فصل سوم سریال محبوب سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale) قصد داریم تا فصل چهارم این سریال را مورد بررسی قرار بدهیم و انتظارات خود را از فصل بعدی سریال The Handmaids Tale بیان کنیم. شبکه اینترنتی Hulu در حال حاضر ساخت فصل چهارم سریال The Handmaids Tale را تأیید کرده است، این موضوع باعث می‌شود تا بتوانیم برای یک بار دیگر گیلیاد (Gilead) و داستان زندگی ژون (الیزابت موس Elizabeth Moss) را ببینیم.

فصل سوم این سریال، دوباره در تاریکی سریال را به پایان رساند. به دنبال تصمیم شوکه کننده ژون مبنی بر ماندن در گیلیاد در انتهای فصل دوم، در سومین فصل دیدیم که او چگونه تلاش می‌کند تا از درون، کشور گیلیاد را سرنگون کند.

هنوز تعداد فصل‌های سریال The Handmaid’s Tale مشخص نشده است، و از آنجایی که به نظر داستان ژون برای سال‌های زیاد طراحی نشده، احتمالاً در فصل چهارم شاهد جمع‌بندی سریال و پایانی ناگهانی هستیم. فصل بعدی ادامه اتفاقات عجیب قسمت پایانی فصل سوم را روایت می‌کند و احتمالاً در سال ۲۰۲۰ نیز منتشر خواهد شد. در قسمت زیر می‌توانید اتفاقات پیش‌بینی شده‌ فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale را مشاهده کنید.

تاریخ انتشار فصل چهارم سریال The Handmaids Tale

سرگذشت ندیمه

سریال سرگذشت ندیمه

از آنجایی که ساخت فصل چهارم سریال The Handmaids Tale تأیید شده است، پس باید انتظار داشت که تیم سازنده این سریال از قبل برای فصل چهارم برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌اند. این موضوع ساخت نسبتاً سریع این سریال را تأیید می‌کند و از آنجایی که بیشتر سریال‌های درام و سرویس‌های استریم بین هر فصل، ۱۸ تا ۲۴ ماه فاصله ایجاد می‌کنند، به احتمال زیاد فصل چهارم The Handmaid’s Tale در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. این سریال از زمان آغاز خود در سال ۲۰۱۷، تقریباً هرساله فصل جدید خود را منتشر کرده است، هیچ دلیلی وجود ندارد که به این روند پخش برای فصل چهارم ادامه ندهد. دو فصل ابتدایی سریال The Handmaid’s Tale در اردیبهشت (آپریل) شروع شده‌اند، در حالیکه فصل سوم از این روند پیروی نکرد و تا تیر ماه (ژوئن) شروع سریال را به عقب انداخت. یکی از دلایل عقب انداختن سریال این بود که شانس بیشتری برای دریافت جایزه امی (Emmy) بدست آورد.

جزییات داستان فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale

سرگذشت ندیمه

سریال سرگذشت ندیمه

فصل سوم سریال سرگذشت ندیمه بیشتر برروی تلاش‌های ژون برای مقابله با گیلیاد از درون کشور تمرکز کرده بود، که همین موضوع نیز می‌تواند در فصل چهارم ادامه پیدا کند. سقوط گیلیاد (Gilead) اتفاقی نیست که در چند قسمت رخ بدهد، پس می‌توانیم حدس بزنیم که تمرکز فصل چهارم برروی این اتفاق خواهد بود. در قسمت پایانی فصل سوم، ژون موفق شد تعدادی از کودکان را گیلیاد خارج کند، ولی این کار او باعث شد تا گلوله‌ای به او اصابت کرده و هزینه‌ای را پرداخت کند.

با این اتفاق، ادامه‌ی رابطه‌ی بین کانادا و گیلیاد سخت‌تر خواهد شد. با فروختن سرنا (Serena) توسط فرد (Fred) به دولت کانادا، احتمالاً شاهد اتمام ازدواج آن دو خواهیم بود، و باید منتظر بمانیم تا اتفاقات بین آن‌ها را در کانادا مشاهده کنیم. در ورای تمام این اتفاقات، فصل چهارم کاراکترهایی همچون لوک (Luke) و موریا (Moria) را نیز در اختیار دارد تا به آن‌ها بپردازد، و همینطور می‌تواند سرنوشت هانا (Hannah) و نیکول (Nichole) را نیز مشخص کند. با این اوصاف فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale، داستان‌های زیادی برای گفتن دارد، پس باید تا انتشار این فصل صبر کنیم تا از سرنوشت کاراکترهای این سریال مطلع شویم.

نظر شما درباره قسمت پایانی فصل سوم سریال The Handmaid’s Tale چیست؟ آیا ژون زنده می‌ماند؟ آیا در فصل چهارم شاهد فروپاشی کشور گیلیاد خواهیم بود؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
سریالمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط