سریال Loki داستان نسخه دیگری از این شخصیت را روایت می کند

مرگ لوکی اصلی در رویداد Infinity War تایید شد
Loki
Loki

طی پنل مارول در رویداد کامیک کان ۲۰۱۹، تایید شد که سریال Loki از سرویس +Disney، قرار است داستان نسخه‌ای از این شخصیت را روایت کند که طی فیلم Avengers: Endgame به همراه تسراکت فرار کرد. این در حالی است که نسخه اصلی لوکی که تاکنون آن را مشاهده می‌کردیم، در رویداد Infinity War به دست تانوس کشته شد و خبری از زنده شدن او نیست.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) که تاکنون شش بار در قامت این شخصیت شرور ظاهر شده است، برای نقش آفرینی در این سریال باز می‌گردد. در داستان جدید، لوکی به مکان‌های مختلفی سفر کرده و در وقایع مهمی با ظاهری غافلگیرکننده حضور پیدا می‌کند. لوکی همیشه یک شخصیت دورو را از خود نشان داد و طول فیلم‌های مارول، بعنوان خدای شرارت شناخته می‌شود. او در آخرین نمایش‌های خود، با برادرش ثور صمیمی‌تر شد و درنهایت زمانی که قصد داشت تانوس را فریب داده و به قتل برساند، کشته شد.

در سریال Loki شاهد نسخه‌ای از لوکی هستیم که در رویداد Endgame با تسراکت فرار کرد

در جریان سفر در زمان فیلم Avengers: Endgame، بصورت اتفاقی تسراکت به دست لوکی افتاد و او نیز به سرعت بوسیله آن فرار کرد و در سریال Loki نسخه‌ای از این شخصیت را خواهیم دید که هم اکنون تازه از ماموریت تصاحب زمین شکست خورده است. سفر در زمان فرانچایز اونجرز به نظر گیج کننده می‌آید، ولی هم اکنون می‌دانیم، تغییراتی که آنها در گذشته انجام دادند، باعث بوجود آمدن واقعیت‌های چندگانه شد. این بدان معناست که در یک دنیای دیگر، یک لوکی به همراه تسراکت وجود دارد.

از طرفی دیگر تایید شد که طی فیلم The Avengers ذهن لوکی توسط تانوس کنترل می‌شده است، پس حالا که از چنگال او رها شده، به دنبال مقاصد دیگری می‌گردد. به هر حال باید تا تماشای این سریال در بهار ۲۰۲۱ صبر کنیم تا پاسخ سوالات خود را از اتفاقات پس از Endgame متوجه شویم.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link