ساخت فیلم Captain Marvel 2 توسط کمپانی Marvel Studios تایید شد

وقفه‌ای طولانی تا ساخت دنباله فیلم
Captain Marvel 2
Captain Marvel 2

کمپانی Marvel Studios تایید کرد که فیلم Captain Marvel 2 ساخته خواهد شد. پس از سالها انتظار، شخصیت کارول دنورز به دنیای سینمایی مارول قدم گذاشت و بری لارسون (Brie Larson) نقش او را به خوبی ایفا کرد. قسمت اول این فیلم، توانست به فروش موفقیت آمیزی دست یافته و در باکس آفیس، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار را بصورت جهانی بدست آورد.

بازگشت کارول در فیلم Avengers: Endgame پس از چند ماه، هواداران را منتظر گذاشت تا حضور بیشتری از او را مشاهده کنند. کوین فایگی (Kevin Feige) پیش از این اذعان داشت، شخصیت کاپیتان مارول قرار است، کل دنیای سینمایی مارول (MCU) را به جلو هدایت کند، اما از آن موقع به بعد هیچ خبری درمورد دنباله فیلم وجود نداشت. بنابراین هواداران بر این باور بودند که فیلم Captain Marvel 2 ساخته خواهد شد و حالا می‌دانیم که این موضوع صحت یافته است.

ساخت فیلم Captain Marvel 2 تایید شد اما اطلاعات چندانی درمورد آن وجود ندارد

 
طی پنل مارول استودیوز در رویداد کامیک کان ۲۰۱۹، فایگی دنباله فیلم را تایید کرد و در حالی که مشخص شد این فیلم روند ساخت خود را دنبال می‌کند، اطلاعاتی مبنی بر تاریخ اکران و یا زمان فیلم‌برداری آن فاش نشد؛ اما طبق برنامه‌های حال حاضر مارول، این فیلم تا سال ۲۰۲۲ اکران نخواهد شد. فیلم Captain Marvel هم از نظر درآمد و هم از نظر امتیازات، یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود، اما این که استودیو سازنده در موقعیت کنونی از این فرانچایز برای جلو بردن دنیای سینمایی خود استفاده نکرده، حرکتی غافلگیرکننده است. حداقل می‌دانیم که دنباله فیلم در مرحله تولید قرار دارد و همچنان نویسنده یا کارگردانی برای آن تایید نشده است.

مطلب مرتبط: برنامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول

به نظر می‌رسد، هدف از اعلام ساخته شدن این فیلم، مطمئن کردن هواداران باشد و در گروه فیلم‌هایی چون Guardians of the Galaxy Vol. 3 یا Black Panther 2 قرار می‌گیرد که بعنوان یک دنباله، هنوز اطلاعاتی درمورد ساخت آنها در اختیار نداریم. نظر شما درمورد کاپیتام ماورل MCU چیست؟

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینماسینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link