ساخت بازی I.G.I. Origins توسط Toadman Interactive تائید شد

تاریخ اولیه انتشار بازی برای سال 2021 در نظر گرفته شده است
I.G.I. Origins
I.G.I. Origins

استودیو Toadman Interactive اخیرا اعلام کرده که در حال ساخت پیش درآمدی بر سری محبوب Project I.G.I با نام I.G.I. Origins است. داستان بازی، به قبل از دو نسخه دیگر برمی‌گردد و در دوران جنگ سرد روایت می‌شود. بازی برای انتشار روی پلتفرم‌های PC, Ps4 و Xbox One برنامه ریزی شده است. در ادامه تریلر معرفی بازی را مشاهده می‌کنید.

ساخت بازی، به عهده استودیو Antimatter Games در Cornwall است. این استودیو به تخصص در ساخت بازی‌های شوتر معروف است و بازی‌های Rising Storm و Red Orchestra از ساخته‌های این استودیو هستند. بازی I.G.I. Origins در سال ۱۹۸۰ و در دوران جنگ سرد روایت می‌شود. در آن زمان، درگیری‌های جاسوسان در اوج خود بوده و بازی به خوبی از این نکته استفاده کرده است. بازی I.G.I. Origins ترکیبی از کار با اسلحه‌های مختلف و مخفی کاری است. در این بازی تاکتیک‌های مخفی کاری و ابزار‌های مختلف به عنوان المان‌های اصلی بازی تعریف شده‌اند. همچنین این نسخه از سری بازی‌های I.G.I مانند نسخه‌های پیشین، دنیای وسیعی خواهد داشت. بازی I.G.I. Origins شما را در نقش یک جاسوس حرفه‌ای MI6 مرد یا زن قرار می‌دهد. بازیکنان به ماموریت‌های خطیری در سراسر جهان فرستاده خواهند شد تا برای نجات دنیا تلاش کنند. همچنین دنیای بازی به نحوی طراحی شده که با حال و هوای دهه ۸۰ همخوانی داشته باشد.

از آنجا که بازی I.G.I. Origins پیش درآمدی بر نسخه‌های قبلی این سری است، در این بازی می‌توانید مراحل اولیه پیدایش سازمان‌ها و گروه‌های مختلف در قسمت‌های قبل و همچنین ریشه کاراکتر‌های مختلف سری را ببینید.

Robin Flodin مدیرعامل Toadman Interactive در رابطه با ساخت بازی I.G.I. Origins اظهار کرد:

تیم‌های مسئول توسعه بازی در Toadman و Antimatter هنگام ساخت بازی خاطرات زیادی از نسخه‌های پیشین را به یاد می‌آورند. ما خوشحالیم که این فرنچایز محبوب و قدیمی را به سطح دیگری می‌بریم و این کار تخصص افراد مستعد استودیو کلیدی Toadman group یعنی استودیو Antimatter Games است.

 

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط