رویداد TI9 | پروفایل تیم Secret

تیم Secret، منظورم بهترین تیم حاضر Dota 2
TI9
Team secret

با نزدیک شدن به آغاز رویداد TI9 با ۱۸ تیم، نمی‌توان از یک تیم چشم پوشی کرد. منظورم بهترین تیم حاضر Dota 2 و رتبه اول Dota 2 Pro Circuit یعنی تیم Secret است.

Team Secret

Carry / Position 1: Michał “Nisha” Jankowski
Mid / Position 2: Yeik “MidOne” Nai Zheng
Offlane / Position 3: Ludwig “zai” Wåhlberg
Support / Position 4: Yazied “YapzOr” Jaradat
Hard Support / Position 5: Clement “Puppey” Ivanov (Captain)

رتبه DPC: اول با ۱۴٫۴۰۰ امتیاز

بهترین نتیجه در DPC: دو مقام اول در the Chongqing Major و MDL Disneyland® Paris Major

هرسال، هنگام شروع رویداد The International، تیمی وجود دارد که با هدف‌های بزرگی این رویداد را آغاز می‌کند. معمولا، این تیم همواره در فصل بازی‌ها رتبه‌های خوبی از خود به جای گذاشته و عملکرد قوی دارد. بازیکنان تیم همه از بهترین بازیکنان نقش خود هستند و تیم هواداران زیادی دارد. اما چیزی که در ادامه می‌نویسم خبر خوبی نیست. این تیم‌ها همواره به حذف شدن از TI زودتر از حد انتظار معروف‌اند.

امسال تیم Secret می‌خواهد این طلسم را بشکند. همین الان هم، این تیم به عنوان قهرمان Dota 2 Pro Circuit در راه مسابقات TI9 است.

البته این تیم قبلا هم در این موقعیت بوده است. در The International 2015، این تیم در جمع هشت تیم پابانی حذف شد. Puppey و Zai از بازیکنانی هستند که آن زمان در این تیم بازی می‌کردند و مطمئنا از اشتباهات گذشته خود درس گرفته‌اند.

در کنار همه این‌ها، اگر یک چیز باشد که از The International یاد گرفته باشیم، این است که تنها باید انتظار اتفاقات غیر منتظره را داشته باشیم. چه چیزی غیر منتظره‌تر از این که تیمی که پیش‌بینی می‌شود قهرمان شود واقعا قهرمان شود!؟

ترکیب این تیم، از ۵ بازیکن بی‌مانند تشکیل شده است. اما در ادامه می‌خواهم درمورد دوتای آن‌ها بیشتر توضیح دهم.

TI9

Team Secret

Nisha اولین بازیکنی است که می‌خواهم درموردش بنویسم. Nisha تنها ۱۸ سال سن دارد و در شرف شرکت در اولین رویداد TI زندگی‌اش است. این بازیکن تازه‌نفس، در شروع فصل DPC به تیم اضافه شد. درحالی که تشابهات زیادی بین این دو تیم وجود ندارد، اما تیم OG که قهرمان TI8 شد هم یک بازیکن جوان در ترکیب خود داشت. Nisha ثابت کرده که یک carry player عالی است. امتیاز KDA او در شش ماه گذشته و طی بیش از ۱۱۹ بازی، عدد حیرت‌انگیز ۷٫۷۹ است. با پشتیبانی تیم خوبی که دارد، این بازیکن قطعا یکی از ستاره‌های TI9 خواهد بود.

دومین بازیکن، می‌تواند به تنهایی،تنها علتی باشد که باور کنیم تیم Secret از همه موانع گذر کرده و ما را غافلگیر خواهد کرد. Puppey یکی از بهترین و قوی‌ترین کاپیتان‌ها در صحنه مسابقات است. همچنین این بازیکن drafting قوی دارد و یک support player معرکه است. او یکی از بازیکنان اصیل و قدیمی Dota 2 است که از همان ابتدای کار در این عرصه حضور داشته است. همچنین Puppey یکی از دوبازیکنی است که در تمامی رویداد‌های TI تا کنون حضور داشته است. افتخاری که این بازیکن تنها با یک بازیکن دیگر یعنی Kuro “KuroKy” Salehi کاپیتان تیم Liquid شریک است.

در کنار این‌ها نباید فراموش کنیم که سه بایکن دیگر حاضر در تیم یعنی Zai, Yapz0r و MidOne هم از بهترین‌های نقش خود هستند. با حضور این ترکیب، چه تیم دیگری می‌تواند بهترین تیم باشد!؟

سال گذشته این تیم به عنوان تیم پنجم-ششم و پس از بازی در lower bracket مقابل تیم Liquid از رویداد TI حذف شد. در آن بازی، Puppey با chain بازی کرد. Puppey را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان با این hero می‌دانند. او در آن مسابقه این hero را با storm spirit توسط MidOne جفت کرد و لحظات قشنگی را در کنار هم در بازی خلق کردند.

امسال و در طی TI9 تنها مسئله برای این تیم، ماندن در همین مسیر و انجام کار‌هایی است که در طول سال انجام می‌دادند و درکنار آن‌ها تعدادی سوپرایز هم برای بقیه تیم‌ها آماده کنند. نظر شما درباره این تیم چیست؟

 

دسته بندی
EsportTI9کامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link