رویداد TI9 | پروفایل تیم Keen Gaming

با بررسی تیم Keen Gaming با ایستگاه بازی همراه باشید
TI9
TI9 Keen gaming rooster

در این مقاله از سری مقاله‌های TI9 پس از بررسی تیم Liquid، این بار می‌خواهیم به بررسی یکی از تیم‌های میزبان رویداد امسال بپردازیم. کشور چین، همواره به عنوان مهد نوابغ بازی Dota 2 شناخته شده و امسال هم، ۴ تیم از تیم‌های شرکت‌کننده در رویداد TI9، تیم‌های چینی هستند. یکی از این تیم‌ها، Keen Gaming است. این تیم موفقیت‌های زیادی در لیگ‌ها و تورنومنت‌های مختلف دارند اما هنوز نتوانستند خود را در مسابقات the International نشان دهند. در ادامه با بررسی تیم Keen Gaming با ایستگاه بازی همراه باشید.

مطلب مرتبط: رویداد TI9 | پروفایل تیم Liquid

Keen Gaming

TI

تیم Keen Gaming

Carry / Position 1: Wang “old chicken” Zhiyong
Mid / Position 2: Zhai “一” Jingkai
Offlane / Position 3: Ren “eLeVeN” Yangwei
Support / Position 4: Hu “Kaka” Liangzhi
Hard Support / Position 5: Song “dark”‘ Runxi (Captain)

رتبه DPC: دوازدهم با ۱۱۴۰ امتیاز

بهترین نتیجه DPC: رتبه سوم در مسابقات Bucharest Minor

Keen Gaming سومین تیم چینی بود که برای مسابقات TI9 دعوت شد. اما اگر بخواهیم منطقی باشیم، این تیم شاید حتی سومین تیم قوی منطقه هم نباشد. هوش و استعداد زیادی در این بازی در منطقه چین وجود دارد. خیلی از طرفداران بازی دوست داشتند تیم EHOME یا Invictus Gaming را به جای این تیم ببینند. این تیم اما شجاعانه توانست دعوت نامه خود را برای TI9 بدست بیاورد. این تیم تنها در سه رویداد Dota Pro Circuit شرکت کرد و امتیاز لازم برای TI9 را تنها با یک رتبه پنجم در مسابقات Stockholm بدست آورد. این نتایج بد تیم در DPC با بقیه عملکرد این تیم در سال جاری همخوانی نداشت. تیم Keen Gaming همواره در مسابقات ESL عملکرد خوبی از خود نشان داده و حتی توانست در ESL One Mumbai قهرمان تورنومنت شود. هرچند لازم است اشاره کنم، رویداد  ESL One Mumba سطج بالایی نداشت و اکثر تیم‌های قوی حاضر در رویداد، به علت مشکلات زمان‌بندی تورنومنت، در این رویداد شرکت نکردند.

 

این موقعیت مناسبی برای تیم Keen Gaming ایجاد کرد تا خود را نشان دهد. مخصوصا که کماکان تیم‌هایی مانند Vici Gaming و PSG.LGD در تورنومنت حاضر بودند.

 

این تیم هم مانند تیم‌های دیگر چینی، درگیر نقل و انتقالات پیچیده این منطقه است. دو بازیکن پست‌های Carry و Offlane یعنی Old chicken و eLeVeN تحت قرارداد طولانی مدت، به صورت قرضی از تیم EHOME در این تیم حضور دارند. همچنین ترکیب این تیم، عملا یک فرد ششم به نام Jiang “天命” An دارد که هم اکنون به عنوان بازیکن قرضی در تیم EHOME بازی می‌کند و به صورت پیش قرض در اختیار  Team Sirius هم هست! از پیچیدگی ترکیب این تیم که بگذریم، ترکیب حاضر این تیم، شامل با استعداد‌ترین بازیکنان منطقه است.

TI

تیم Keen Gaming

هسته مرکزی این استعداد‌ها، old chicken و بازیکن mid تیم یعنی Zhai “一” Jingkai هستند. old chicken در ابتدا عضو تیم EHOME بود. پس از آن برای دوسال از مجامع حرفه‌ای Dota2 کنازه‌گیری کرد و سپس به تیم Keen Gaming پیوست. این بازیکن به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در تورنومنت‌های DPC است. به طوری که در بازی‌هایی که تیم عملکرد موفقی داشت، KDA او نزدیک و یا بیشتر از عدد ۵ بود و زمانی که عملکرد این بازیکن افت می‌کرد، تیم هم نتیجه خوبی در بازی‌ها نمی‌گرفت.

old chicken هم در گذشته به عنوان بازیکن mid بازی می‌کرده است. او و Zhai “一” Jingkai می‌توانند به راحتی جای خود را تعویض کنند و به جای همدیگر بازی کنند. این باعث می‌شود که هنگام انتخاب heroها، تیم انعطاف‌پذیری بالایی داشته باشد و بتواند heroهای مهمی مثل Razor و Ember Spirit را انتخاب کند و بازیکنان به راحتی بتوانند با آن‌ها بازی کنند.

یکی دیگر از مهره‌های کلیدی تیم کاپیتان این تیم یعنی dark است. این بازیکن هم قبلا یک بازیکن mid بوده است. این بازیکن دلیل اصلی استایل carry-centric draft تیم است. معمولا، این بازیکن سه هیروی اول تیم را به هیروی‌های سنگین اختصاص می‌دهد و درصورتی که بازی طولانی شود، قدرت واقعی این تیم نمایان می‌شود.

بقیه اعضای تیم، از استعداد‌های تازه منطقه چین هستند و به نوعی هنوز در حال یادگیری از بازیکنان پرسابقه تیم‌اند. به طور کلی، این تیم بیشتر در رقابت‌ها و تورنومنت‌های داخلی چین شرکت می‌کند و تماشای بازی این تیم در TI9، می‌تواند هیجان‌انگیز باشد.

TI9، اولین مسابقات The International است که این تیم در آن حضور دارد و از اعضای آن، تنها eLeVeN و Kaka قبلا در یک رویداد TI شرکت داشتند. برای کسب موفقیت در این تورنومنت، این تیم نیاز دارد تا تمام تلاش خود را کرده و بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد. اگر بازیکنان مستعد و با سابقه این تیم بتوانند عملکرد درخشانی از خود نشان دهند، شانس این که این تیم را به عنوان قهرمان TI9 ببینیم وجود دارد.

دسته بندی
EsportTI9کامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link