رویداد Starladder Major 2019 | بررسی بازی‌ هشتمین روز مسابقه

با برگزاری هشتمین روز مسابقات، تیم‌‌های راه یافته به فینال مشخص شدند
Starladder Major
CSGO wallpaper

در هشتمین روز از مسابقه ۲۰۱۹ Starladder Major تیم‌های Renegades VS Avangar و NRG VS Astralis به مصاف هم رفتند تا برای حضور در فینال رویداد Starladder Major با یکیگر رقابت کنند. در ادامه به بررسی این مسابقات می‌پردازیم.

Renegades VS Avangar

Starladder Major

Renegades VS Avangar

با pick و ban کاپیتان‌های دو تیم، بازی بین دو تیم Renegades و Avangar در نقشه‌های Mirage, Dust 2 و Train برنامه ریزی شد.

نقشه Mirage

با آغاز مسابقه در نقشه Mirage، تیم Renegades در T-side و تیم Avangar در CT-side قرار گرفتند. تیم Renegades در ابتدا توانست بازی خوبی را آغاز کرده و سه راند ابتدایی بازی را کسب کرد. پس از این، تیم Avangar در جواب سه راند بعدی را گرفت. پس از این، نبرد سختی بین دو تیم در گرفته بود و هر راند با لحظه‌های حساسی به پایان می‌رسید. در نهایت، نیمه اول با نتیجه ۹-۶ به پایان رسید.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول، با نتایج حساس و نزدیکی دنبال می‌شد. در ابتدا تیم Renegades دوباره توانست pistol round را بگیرد. بعد از این، دومین بازی نیمه دوم را هم گرفت که تیم Avangar مانع از پیشروی این تیم و گرفتن راند سوم شد. اما در دور بعدی برای چهار راند، تیم Renegades پشت هم راند‌ها را گرفت. در ادامه، تیم Avangar موفق شد پس از چهار دور، بالاخره به بزی برگشته و سه دور متوالی کسب کند که تیم Renegades با سه راند بعدی این کار تیم Avangar را خنثی کرد. در این لحظه تیم Renegades با نتیجه ۱۵-۱۳ تنها یک راند با برد نقشه اول فاصله داشت که تیم Avangar توانست دو دور دیگر را بگیرد و از برد تیم Renegades جلوگیری کند. پس از این، بازی به وقت اضافه کشیده شد. تیم‌ها به سختی برای برد در اولین وقت اضافه تلاش کردند اما در نهایت پس از شش راند نزدیک و پر هیجان، بازی به وقت اضافه دوم کشیده شد که این بار تیم Avangar موفق شد در نهایت تیم Renegades را با نتیجه ۲۲-۱۹ شکست دهد.

نقشه Dust 2

پس از باخت در نقشه Mirage، تیم Renegades در نقشه Dust 2 توانست بازی خوبی را آغاز کند. این تیم، موفق شد ۴ راند ابتدایی بازی را کسب کند. اما پس از آن، تیم Avangar به یکباره بازی را در دست گرفت و مانع از پیشروی بیشتر تیم Renegades شد. در نیمه اول بازی تیم Renegades در Ct-side و تیم Avangar در T-side قرار گرفته بودند که تیم Avangar توانست به راحتی در این نیمه دفاع تیم Renegades را در هم شکسته و ده راند پشت هم کسب کند. در نهایت، نیمه اول با نتیجه ۱۰-۵ به اتمام رسید.

در ادامه بازی مقتدرانه تیم Avangar در نیمه اول این تیم توانست اولین راند نیمه را کسب کند. اما تیم Renegades به سرعت جلوی این تیم را گرفته و دومین راند را گرفت. به نظر می‌رسید تیم Renegades آماده برگشت به بازی باشد اما باز تیم Avangar کنترل بازی را در دست گرفت و در نهایت پس از کسب ۵ راند پشت سرهم، بازی را با نتیجه ۱۶-۶ برد.

با این برد، تیم Avangar توانست برخلاف پیش‌بینی‌های صورت گرفته، به فینالیست مسابقات Starladder Major تبدیل شود.

Astralis VS RNG

Starladder Major

NRG VS Astralis

سه نقشه Train, Overpass و Nuke برای بازی این دو تیم انتخاب شدند. آخرین دیدار این دو تیم، با باخت تیم Astralis در نقشه‌های Train و Nuke همراه بود و به همین دلیل هیجان زیادی برای این بازی ایجاد شده یود و این بازی، به عنوان یکی از ترندترین دیدار‌های مرحله Playoffs محسوب می‌شود.

نقشه Train

در نیمه اول، تیم NRG در T-side و تیم Astralis در CT-side قرار داشتند. راند اول بازی، با بازی زیبای device و گرفتن موقعیت تک به سه او همراه بود و راند اول به نفع تیم Astralis به اتمام رسید. پس از این، تا هشت راند تیم Astralis توانست پشت سرهم راند‌ها را کسب کند که البته هیچکدام آن‌ها کار آسانی نبود و در هر دور، شاهد لحظه‌های حساس و نفس‌گیری بودیم. اما در نهایت، این تیم Astralis بود که توانست این دورها را بگیرد. در ادامه و سرانجام در نهمین دور نیمه اول، تیم NRG توانست راند اول خود را در این دیدار کسب کند که خیلی زود توسط تیم Astralis جبران شد. بعد از این تیم NRG توانست ۳ راند دیگر بگیرد و در نهایت هم با مبارزات نزدیک، بالاخره نیمه اول با نتیجه ۵-۱۰ به اتمام رسید.

با پایان نیمه اول و بازی زیبای دو تیم در این نیمه، به نظر می‌رسید تیم NRG این بار نمی‌تواند تیم Astralis را مغلوب کند. نیمه دوم آغاز شد و تیم NRG توانست دو راند اول نیمه را با خنثی کردن بمب و طی بازی نزدیک کسب کند. در نهایت در سومین دور نیمه دوم تیم Astralis توانست یک بازی کسب کند که تیم NRG با گرفتن دو راند بعدی جواب این حرکت را داد. پس از این، بازی خیلی نزدیک دنبال می‌شد اما باز هم مانند نیمه اول، این تیم Astralis بود که در نهایت می‌توانست راند‌ها را به نفع خود به اتمام برساند. بازی ضعیف Stanislaw و Ethan را می‌توان از دلایل شکست تیم NRG در این نقشه دانست.

نقشه Overpass

در نیمه اول این نقشه، تیم Astralis دز T-side و تیم NRG در CT-side بودند. تیم Astralis موفق شد در ابتدا سه راند اول بازی را گرفته و با نتیجه ۰-۳ جلو بیوفتد. اما تیم NRG هم در جواب سه راند بعدی را از تیم Astralis گرفت تا حساب کار ۳-۳ شود. بعد از این، تیم Astralis اختیار بازی را در دست گرفت و توانست ۷ راند پشت سرهم بگیرد و دفاع تیم NRG را در هم بشکند. هرچند در ادامه تیم NRG دو راند آخر را گرفت اما پایان نیمه با نتیجه ۵-۱۰ برای این تیم نتیجه خوبی حساب نمی‌شد.

با آغار نبمه دوم تیم NRG نیاز به برگشت به بازی داشت و برای این کار باید اولین راند را می‌برد که موفق هم شد اما در ادامه تیم Astralis سریعا از گرفتن راند‌های بیشتر توسط این تیم جلوگیری کرد و با ۴ راند پشت هم، نتیجه بازی به ۶-۱۴ رسید. با این کار، تیم Astralis تنها دو راند تا پیروزی و راه یافتن به فینال فاصله داشت و تیم NRG هم فاصله زیادی برای مساوی کردن داشت. در نهایت هم تیم Astralis با برد این نقشه با نتیجه ۹-۱۶ توانست تیم NRG را شکست داده و به فینال مسابقات Starladder Major Berlin 2019 راه یابد. در این نقشه بازیکن Brehze عملکرد عالی از خود به نمایش گذاشت اما تلاش‌های تک نفره این بازیکن برای بردن تیم پرستاره Astralis کافی نبود.

به این شکل، تیم Astralis دومین تیمی شد که توانست به فینال رویداد ۲۰۱۹ Starladder Major راه پیدا کند. نظر شما درباره دیدار‌های هشتمین روز تورنومنت Starladder Major 2019 چیست؟

دسته بندی
EsportStarladder Major 2019اخبار بازیاخبار مسابقاتکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link