راهنما بازی Harry Potter: Wizards Unite | بهترین حرفه‌ها و نقش‌های مختلف بازی

کدامیک از کلاس‌های بازی Harry Potter: Wizards Unite از سایرین بهتر است؟
Harry Potter: Wizards Unite
Harry Potter: Wizards Unite

در مرحله‌ی پنجم بازی Harry Potter: Wizards Unite ، امکان انتخاب نقش‌های مختلف جادوگران برای شما فعال می‌شود . در این مرحله، شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این حرفه‌ها برای شما بهتر است؛ Auror، Professor و یا Magizoologist.

هر یک از نقش‌های بازی Harry Potter، قابلیت‌ها و نقاط ضعف مخصوص به خود را دارد که آن را برای استفاده در موقعیت‌های مختلف مناسب می‌سازد. لذا اگر درباره‌ی انتخاب حرفه‌ی مورد نظر خود مطمئن نیستید، می‌توانید با استفاده از اطلاعات این مطلب، تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنید.

اول از همه، باید گفت که انتخاب این شغل، تفاوت عجیب و غریبی در جریان بازی ایجاد نخواهد کرد. لذا در انتخاب این نقش، خیلی به خود سخت نگیرید. به علاوه این که هروقت تمایل داشته باشید، می‌توانید حرفه‌ی خود را تغییر دهید. البته، با توجه به این که XP، لول‌ها و مهارت‌هایی که تا به اینجای کار بدست آورده‌اید به کلاس انتخاب شده‌ی شما وابسته بستگی دارد، چنین تصمیمی، موجب از دست رفتن سوابق شما خواهد شد.

 

انتخاب این شغل، تفاوت عجیب و غریبی در جریان بازی ایجاد نخواهد کرد. لذا در انتخاب این نقش، خیلی به خود سخت نگیرید

 

مطالب مرتبط: چگونه Spell Energy بیشتری در بازی پیدا کنیم

چه تفاوتی میان کلاس‌های Auror، Professor و Magizoologist  وجود دارد؟

Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite

برای بیان تفاوت‌های میان نقش‌های Auror، Professor و Magizoologist ، بهتر است اول از همه، آن‌ها را به عنوان کلاس‌ بندی‌های مختلف بازی Harry Potter: Wizards Unite در نظر بگیریم. به خصوص در تفاوت میان سلاح‌ها، درمان‌گرها و نیروهای پشتیبان هریک از آن‌ها.

در خود بازی، تفاوت میان این کلاس‌ها به این صورت بیان شده است:

  • Auror ها، جنگجویانی سرسخت هستند که با ترکیب حس غریزی و ذاتی خود در رهبری گروه و همچنین سحرها و اسپل‌های ناتوان کننده‌ی خود، با نیروهای دشمن مقابله می‌کنند.
  • Magizoologist ها، با آموزش‌ها و تمریناتی که در پرورش موجودات جادویی و افسانه‌ای پشت سر گذاشته‌اند، بیشتر به درمان و کمک به هم‌تیمی های خود در بازی می‌پردازند.
  • Professor ها، جادوگران چیره دست و ماهری هستند که از دانش عمیق خود در علم سحر و جادو، برای ناتوان ساختن نیروهای دشمن استفاده می‌کنند.

بنا بر این، Auror ها بیشتر در درگیری‌ها، Magizoologist ها در نجات جان افراد و Professor ها در استفاده از ذهن خلاق خود به پیشرفت در جریان بازی کمک می‌کنند. در واقع مهارت‌های Auror ها بیشتر بر روی تخریب مواضع دشمن تمرکز دارند در حالی که قابلیت‌های Magizoologist ها، به درمان آسیب‌های وارده به آنها و Professor ها به ارائه‌ی استراتژی‌های مختلف بازی می‌پردازند.

کدامیک از نقش‌های بازی Harry Potter: Wizards Unite از سایرین بهتر است؟

اگر بخواهیم واقع گرایانه به قضیه نگاه کنیم، هیچ کدام از آن‌ها، نسبت به هم برتر نخواهند بود. در واقع، Auror، Professor و Magizoologist هریک به گونه‌ای در جریان بازی نقش آفرینی می‌کنند و از نقاط ضعف و قدرت منحصر به فرد خود برخوردارند.

هر یک از این شخصیت‌ها، در مقابل برخی از نیروهای دشمن، برتری داشته و در برابر برخی دیگر، ضعیف خواهند بود. و از آنجایی که معمولاً نمی‌دانید چه چیزی در ادامه انتظار شما را می‌کشد، نمی‌توانید یکی از آنها را نسبت به بقیه برتر بدانید. شما در بیشتر مراحل بازی، با اتفاقات و نیروهای تصادفی و مختلفی از دشمن رو به رو می‌شوید لذا اگر با دوستان خود به تجربه‌ی گروهی بازی Harry Potter: Wizards Unite می‌پردازید، توصیه می‌کنیم، از ترکیب متقارنی از حرفه‌های این مختلف این بازی استفاده کنید.

 

اگر بخواهیم واقع گرایانه به قضیه نگاه کنیم، هیچ کدام از آنها، نسبت به هم برتر نخواهند بود

 

برخی از نقاط ضعف و برتری‌ نقش‌های سه گانه‌ی بازی، عبارتند از:

  • Auror : مناسب برای مقابله با نیروهای Dark Force و ضعیف در برابر غول‌ها
  • Magizoologist : مناسب برای مقابله با غول‌ها و ضعیف در برابر Curiosity ها
  • Professor : مناسب برای مقابله با Curiosity ها و ضعیف در برابر نیروهای Dark Force

همانطور که مشاهده می‌کنید، ترکیبی از حرفه‌ها و کلاس‌های مختلف جادوگران Harry Potter: Wizards Unite، می‌تواند گروه شما را در برابر دشمنان، شکست ناپذیر سازد.در غیر این صورت می‌توانید کاراکتری را که بیشتر می‌پسندید را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط: در اجرای طلسم‌ها استاد شوید

 

منبع: gamesradar

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link