راهنمای بازی Super Mario Maker 2 | چگونه به صورت co-op و multiplayer بازی کنید

راهنمای بازی کردن Super Mario Maker 2 به صورت دو نفره
بازی Super Mario Maker 2
Super Mario Maker 2

یکی از بهترین نوآوری‌ها در بازی Super Mario Maker 2 مد دونفره بازی و قابلیت multiplayer است. اگر سرویس Nintendo Switch Online را داشته باشید، در بازی به صورت local و یا online co-op می‌توانید با دوستانتان به ساخت مراحل بپردازید و با دیگر بازیکنان به صورت تصادفی در online versus multiplayer رقابت کنید. در ادامه با سایت ایستگاه بازی همراه باشید تا مد multiplayer بازی را برایتان شرح دهیم.

چگونه در بازی Super Mario Maker 2 به صورت multiplayer بازی کنیم؟

super mario maker 2 network play

Super Mario Maker 2 Network Play

بازی کردن به حالت چند نفره در بازی Super Mario Maker 2 کار آسانی است. تنها کاری که لازم است انجام دهید، فشار دادن دکمه + و پس از آن انتخاب Course World و Network Play است. پس از انتخاب این گزینه‌ها، شما با چند گزینه مواجه می‌شوید. می‌توانید از میان بازی کردن به صورت آنلاین و با دیگر بازیکنان در سرتاسر جهان و یا بازی کردن به صورت local و با دیگر دوستانتان یا به اصطلاح ‘Nearby Play’ یکی را انتخاب کنید.

برای بازی کردن به صورت Local، کافی است که یک room ایجاد کنید از دوستانتان بخواهید با کنسول‌هایشان به شما بپیوندند. اگر هم می‌خواهید تا با دیگر اشخاص به صورت تصادفی بازی کنید، گزینه Versus یا co-op را انتخاب کنید تا وارد matchmaking بازی شوید. پس از گذشت مدتی، بازی شما را با دیگر بازیکنان در levelهای مختلف بازی همراه خواهد کرد.

متاسفانه در حال حاضر گزینه‌ای برای invite دوستانتان به یک lobby به صورت آنلاین وجود ندارد اما Nintendo در حال کار برروی این گزینه است و قول داده تا زودتر این ویژگی را برای بازی Super Mario Maker 2 عرضه کند.

چگونه با یک کنسول، دو نفره بازی کنیم؟

Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 Gameplay

اگر شما و دوستتان می‌خواهید بازی Super Mario Maker 2 را به صورت دو نفره تجربه کنید اما تنها یک کنسول سوئیچ دارید، نگران نباشید چرا که برای شما هم راهی وجود دارد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که ابتدا courseهایی را که می‌خواهید روی آن‌ها بازی کنید را دانلود کرده و سپس بعد از زدن دکمه + گزینه Coursebot را انتخاب کنید. از آنجا، course را که می‌خواهید در آن بازی کنید را پیدا کنید. سپس باید بتوانید یک آیکون در سمت راست ببینید که چهار صورت کوچک در آن وجود دارد. روی آن رفته تا گزینه ‘Play Together’ را بیابید. این گزینه را انتخاب کرده و به راحتی به بازی کردن با دوستتان مشغول شوید.

چگونه به صورت دونفره، یک course در بازی Super Mario Maker 2 بسازیم؟

super mario maker 2 Course create

Super Mario Maker 2 Course Creater

اگر از بازی و رقابت کردن در corse‌های آماده و دانلود شده خسته شدید، وقت آن رسیده تا خودتان دست به کار شده و یک course را ایجاد کنید. برای این کار، بعد از زدن دکمه + گزینه Course Maker را انتخاب کنید. بعد از این، در سمت چپ آیکون ماریو، در پنل چپ، باید بتوانید یک سمبل را با دو چهره درون آن تشخیص دهید. این گزینه را انتخاب کنید تا co-op creation فعال شود. یکی از جوی کان‌ها را در اختیار دوستتان قرار دهید و به سادگی در یک کنسول، باهم یک Course بسازید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای بازی کردن در حالت multiplayer بازی Super Mario Maker 2 نیاز داشتید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبنینتندو
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link