راهنمای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order | آموزش پیدا کردن یک Scomp Link جدید برای BD-1

ابزاری ضروری برای دسترسی به مسیرهای مخفی و صندوقچه‌های بسته‌ی اوایل داستان بازی
Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order

اوایل بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ربات دوست و همراه شما، BD-1، در سیاره‌ی Bogano با یکی از Bog Rat ها درگیر شده و به کمک شما می‌آید. با این که Cal خیلی سریع آسیبی به او وارد شده را ترمیم می‌کند، ابزار Scomp Link او به طور کلی خراب شده و دیگر قابل استفاده نیست. شاید در ابتدای کار، متوجه اهمیت این قطعه در پیشبرد ماجراجویی‌های خود نشوید؛ حتی با گذشت زمان، ممکن است اصلاً آن را فراموش کرده باشید.

اما اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص فرنچایز Star Wars باشید، حتماً به اهمیت این ابزار واقف خواهید بود. با این حال، برای مدتی هنگام مواجه شدن با درب یا صندوقچه‌ای که تنها با Scomp Link باز می‌شود، باید به دنبال یک راه جایگزین بگردید.

برای افرادی که هنوز با کاربرد این ابزار آشنایی ندارند، باید گفت که Scomp Link یکی از لوازم جانبی ربات همراه شماست که امکان بازکردن مسیرهای مخفی و صندوقچه‌های قبل بازی را فراهم می‌کند. با پیشروی در جریان بازی، یک قطعه‌ی Scomp Link جدید را برای BD-1 پیدا خواهید کرد اما برای دسترسی به مسیرها یا صندوقچه‌هایی که در اوایل بازی با آن‌ها مواجه می‌شوید، می‌توان جلوتر از داستان بازی، به یک Scomp Link جدید دست پیدا کرد.

در ادامه، روش بدست آوردن این قطعه برای ربات BD-1 توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Jedi: Fallen Order، می‌توانید از لینک‌های مفید زیر استفاده کنید.

آموزش پیدا کردن یک Scomp Link جدید برای BD-1

Star Wars Jedi: Fallen Order

شما تا زمان ورود به سیاره‌ی Zeffo و سپری کردن چند ساعت از زمان بازی، اجازه دسترسی به قطعه جدید Scomp Link را نخواهید داشت. پس باید در جریان بازی پیشروی کرده قابلیت Force Push را از قلعه‌ی زیرزمینی سیاره Zeffo، بدست آورید. بعد از این که این قابلیت جدای را به مهارت‌های خود اضافه کردید، به سمت منطقه‌ی Weathered Monument در مرکز نقشه حرکت کنید. تمامی لوکیشن‌هایی که حالا می‌توانید با قابلیت جدید خود به آن دسترسی پیدا کنید، در نقشه به رنگ سبز مشخص شده‌اند. شما در این ناحیه، یک درب سنگی ترک خورده را پیدا خواهید کرد که می‌توان با نیروی Force Push آن را در هم شکست. از این میان بر استفاده کرده و خود را به داخل مجسه Zeffo و جایی که ایستگاه مخفی ایمپرال نامیده می‌شود، برسانید. از مسیر سمت چپ خود، در محیط دایروی داخل این مجسمه حرکت کنید تا به دیواری که می‌توان از آن با رفت برسید. بالای این دیوار، میز کاری را پیدا می‌کنید که روی آن یک Scomp Link جدید قرار دارد.

حالا می‌توانید همه‌ی آن درب‌ها و صندوقچه‌هایی که بالاجبار پشت سر گذاشتید را باز کنید. از آن بهتر، مسیرهایی هستند که تنها با Scomp Link باز شده و راه جایگزین و سریع‌تری را برای دسترسی به موقعیت‌های مکانی مختلف فراهم می‌کنند.

دقیقاً مثل قابلیت جدیدی که دریافت کرده بودید، حالا همه‌ی مکان‌هایی که به وسیله‌ی Scomp Link باز می‌شوند، به رنگ سبز در نقشه هایلایت شده‌اند. متأسفانه صندوقچه‌هایی که پشت سر رها کرده‌اید در نقشه دیده نمی‌شوند. بنابراین باید دوباره به همه‌ی مسیرهایی که قبلاً طی کردید سر بزنید تا این صندوق‌ها را پیدا کنید.

منبع: Gamespot
دسته بندی
ایکس باکسراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link