راهنمای بازی Read Dead 2 | گنج Jack Hall Gang

نقشه‌ها، مکا‌ن‌ها و گنج Jack Hall Gang Treasure
Red Dead 2

در بازی Red Dead Redemption 2 مرحله‌ی نقشه گنج Jack Hall Gang با پیدا کردن اولین نقشه گنج و فرستادن شما به دنبال گنج آغاز می‌شود. هر قدم از این سفر به شما غنیمت‌هایی می‌دهد و شما را به چالش Treasure Hunter نزدیک‌تر می‌کند. در راهنمای بازی Read Dead 2، ما تمام مکان‌ها همراه نقشه‌های دقیق محل‌ها را برای جستجوی گنج به شما نشان می‌دهیم.

چگونه مرحله گنج Jack Hall Gang را شروع کنیم

در آغاز مرحله دوم (chapter 2)، شما می‌توانید اولین نقشه گنج را در Maximo Cristobal Valdespino، از غریبه‌ای که در غرب Flatneck Station  برای خود دور می‌زند، که واقع در جنوب Valentine  در The Heartland است. با او صحبت کنید و نقشه را به قیمت ۱۰$ بخرید و مرحله گنج Jack Hall Gang Treasure را آغاز کنید.

نقشه اول Jack Hall Gang ، نقشه، مکان و گنج

به سمت Caliban’s Seat واقع در جنوب Valentine بروید. Caliban’s Seat منطقیه مرتفعی از صخره‌ها است. هدف شما بالا رفتن از آن منطقه و پیدا‌کردن گنج پنهان است.

راه خود را به بالای صخره‌ها پیدا کنید. زمانی که یک کمپ متروکه کوچکی را دیدید بدانید به منطقه درستی رفته‌اید.زمین اطراف مسیر مورد‌نظر به سمت پایین صخره شیب دارد. آن مسیر را دنبال کنید. به داخل شکاف بین صخره‌ها بپرید. از سوی دیگر، دیوار صخره‌ای سمت چپ خود را بررسی کنید.

شما به منطقه موردنظر رسیدید، مقداری پول، گردنبند مروارید و نقشه دوم Jack Hall Gang  را بدست می‌آورید.

نقشه دوم Jack Hall Gang، نقشه، مکان و گنج

نقشه دوم شما را به سمت Cotorra Springs راهنمایی می‌کند، که واقع در بالاترین نقطه شمالی نقشه، بعد از Valentine و Fort Wallace قرار دارد.

حتی اگه شما قبلا آنجا نبوده‌اید یافتن مکان خیلی آسان است. Cotorra Springs مکانی پر از چشمه‌های آب‌گرم و آبفشان است.وقتی که به آن منطقه رفتید، در نقشه به سمت مکانی بین حروف O و R در کلمه‌ی Cotorra که روی نقشه نوشته شده‌است بروید. در آن مکان سنگ‌هایی روی هم انباشته شده در اطراف خود میبینید. به سمت سنگی  که بالای آن نسبت به بقیه سنگ‌ها صاف‌تر است، بروید، شما قادر هستید که آنجا را جستجو (search) کنید.

وقتی اینکار را انجام دادید، مقداری پول و نقشه سوم Jack Hall Gang را دریافت می‌کنید.

نقشه سوم Jack Hall Gang، نقشه، مکان و گنج

Red Dead 2

سومین نقشه شما را به سمت O’Creagh’s Run هدایت می‌کند، دریاچه‌ای واقع در شمال Emerald Station و غرب Annesburg در Grizzlies East. این دریاچه‌ای است که شما می‌تواند در آنجا یک سرباز کهنه‌کار جنگ داخلی را در طول سفر خود نیز ملاقات کنید. در وسط دریاچه جزیره‌ای با درختانی که روی آن رشد کرده‌اند دیده می‌شود. هدف شما آن جزیره است. می‌تواند از اسب‌تان برای رفتن به آنجا استفاده کنید تا استقامت (stamina) خود را از دست ندهید. زمانی که به جزیره رسید، بر روی زمین به دنبال سنگی برای جستجو (search) بگریدید تا آن را پیدا کنید.

پس از پیدا کردن و جستجوی سنگ، شما دو عدد میله طلایی (Gold Bars) پیدا می‌کنید که هر‌کدام را می‌توانید به قیمت ۵۰۰$ بفروشید. در نهایت نیز مرحله گنج Jack Hall Gang را نیز به پایان رسانده‌اید.

دسته بندی
ایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنراهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط