راهنمای بازی Harry Potter: Wizards Unite | یازده نکته‌ی مهم برای حرفه‌ای شدن

از ترکیب معجون‌ها تا طلسم‌ها، سپرهای دفاعی و وردهای مختلفی که در Harry Potter: Wizards Unite به آن نیاز خواهید داشت
بازی Harry Potter: Wizards Unite
بازی Harry Potter: Wizards Unite

بازی Harry Potter: Wizards Unite مملو از روش‌ها و حقه‌های عجیب و غریب و روش‌های ناشناخته‌ای است که مراجعه به مطالب آموزشی را به امری معمول و منطقی تبدیل کرده است. و در صورتی که خودتان به فراگرفتن این روش‌ها بپردازید، مطمئناً مسیر پیچیده و گیج کننده‌ای را در راه خواهید داشت. مطالب آموزشی این چنینی، می‌توانند خیلی سریع‌تر و منسجم‌تر، شما را با این مسائل آشنا کنند.

بنا بر این جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود. دوستان و همراهان جادوگر و ساحر، این نکات به شما کمک می‌کنند تا هنگام تجربه‌ی بازی Harry Potter: Wizards Unite، احساس کنید، تمامی علوم و دانش هاگوارتز را در مشت خود دارید لذا با آموزش این یازده نکته با ما همراه باشید، تا در زمانی اندک، از خودِ هری پاتر نیز مسلط‌‌تر شوید.

بازی Harry Potter: Wizards Unite

بازی Harry Potter: Wizards Unite

 1. در زمان ترکیب و جوشاندن معجون‌ها، به ترتیب علائم و نمادهای روی دیگ‌ها توجه کنید

بازی Harry Potter: Wizards Unite

ترکیب معجون ها در بازی Harry Potter: Wizards Unite

در بازی Harry Potter: Wizards Unite می‌توانید با بدست آوردن ترکیب درصد صحیح اجزای مختلف یک معجون، طلسم مورد نیازتان را به دست خودتان بسازید. البته این کار کمی پیچیده‌تر از کلیک بر روی گزینه‌ی ترکیب معجون خواهد بود. با لمس کردن بر روی دیگ ترکیب معجون‌ها، ژست‌ها و روش‌های مختلفی برای آن کار در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر ترتیب این حرکات را به درستی رعایت کنید، زمان مورد نیاز برای جوشاندن یک معجون تا حد زیادی کاهش می‌یابد. با مراجعه به بخش info در بالای صفحه‌ی ترکیب معجون، علائم و نمادهای خاصی را مشاهده می‌کنید که با اِعمال ترتیب خاصی از آن‌ها بر روی دیگ، روند ترکیب و ساخت معجون سرعت می‌گیرد. این ترتیب‌، شامل ترفندها و ژست‌های حرکتی خاصی مانند گردش گوشی در جهت عقربه‌های ساعت، لمس دو انگشتی بر روی مایع داخل دیگ، ضربه زدن سریع و پشت سر هم بر روی صفحه و چند حرکت دیگر مانند تکان دادن گوشی است که منجر به بهینه سازی فرایند ساخت معجون می‌شوند. بعد از دستیابی به ترتیب صحیح ژست‌های مربوط به هر ترکیب، دنباله‌ی خاص و رمز مربوط به هر معجون، در بالای صفحه ثبت می‌شود تا مجبور نباشید هرکدام را به صورت جداگانه به خاطر بسپارید.

 

با مراجعه به بخش info در بالای صفحه‌ی ترکیب معجون، علائم و نمادهای خاصی را مشاهده می‌کنید که با اعمال ترتیب خاصی از آنها بر روی دیگ، روند ترکیب و ساخت معجون سرعت می‌گیرد

 

 

مطالب مرتبط:  چگونه در بازی Harry Potter: Wizards Unite سریعتر Potion بسازیم

 

 1. مطمئن شوید با هیولای مناسب با کلاس کاری خود مبارزه می‌کنید

بازی Harry Potter: Wizards Unite

کلاس‌های مختلف بازی Harry Potter: Wizards Unite

شما با انتخاب حرفه‌ی خود در بازی Harry Potter: Wizards Unite، اساساً کلاس خاص خود را انتخاب می‌کنید. شما برای این کار باید از میان سه حرفه‌ی Magizoologist (شخصیت جنگجو و هیلر)، Auror (کاراکتری با Damage بالا) و Professor (مناسب برای حل معماها) یکی را برای تجربه‌ی داستان بازی انتخاب کنید. هنگامی که به همراه بازیکنان دیگر به قلعه‌ها وارد می‌شوید،  هریک از افراد تیم با بهره‌گیری از خصوصیت‌های منحصر به فرد هر کاراکتر، با نیروهای خاصی از دشمن درگیر خواهید شد. به عنوان مثال، Auror ها در مقابل مرگخواران و Magizoologist ها دربرابر موجوداتی مانند erkling ها عملکرد بهتری خواهند داشت. لذا به منظور به حداکثر رساندن کارایی کاراکتر خود، از این که با هیولاهای مناسب با کلاس خود مبارزه می‌کنید، اطمینان حاصل کنید.

 

شما باید از میان سه حرفه‌ی Magizoologist (شخصیت جنگجو و هیلر)، Auror (کاراکتری با Damage بالا) و Professor (مناسب برای حل معماها) یکی را برای تجربه‌ی داستان بازی انتخاب کنید

 

 

مطلب مرتبط:  بهترین حرفه‌ها و نقش‌های مختلف بازی

 

 1. چالش‌های روزانه را برای بدست آوردن طلا، XP و آیتم‌های دیگر تکمیل کنید

 

بازی Harry Potter: Wizards Unite

چالش های روزانه بازی Harry Potter: Wizards Unite

در منوی بازی قسمتی با عنوان مأموریت‌های روزانه وجود دارد که شما می‌توانید با کلیک بر روی آیکون پایین و سمت راست صفحه نمایش، به آن دسترسی پیدا کنید. در این قسمت، شما به صورت روزانه با چند چالش مواجه خواهید شد. این مأموریت‌ها معمولاً خیلی ساده بود و یکی از بهترین راه‌های کسب طلا، XP و آیتم‌های هدیه‌ی آن است.

 

 1. برای کسب XP اضافی از چالش‌های بازی، به همراه یک دوست وارد شوید

بازی Harry Potter: Wizards Unite

تجربه‌ی بازی Harry Potter: Wizards Unite به همراه دوستان

برای دستیابی به جوایز ویژه و XP اضافی در بازی Harry Potter: Wizards Unite مأموریت‌ها و چالش‌های بازی را به همراه یکی از دوستان خود انجام دهید. در بخش اجتماعی (Social) بازی، به این نکته اشاره شده است که در صورت تکمیل چالش‌ها به همراه یک دوست، مقدار XP دریافتی شما افزایش خواهد یافت. لذا برای سرعت بخشیدن به روند پیشرفت و لول آپ شدت در بازی، از این فرصت استفاده کنید.

 

 1. از Portkey ها برای دسترسی به مناطق جدیدی از دنیای Harry Potter استفاده کنید

بازی Harry Potter: Wizards Unite

کلید صندوقچه های جادویی در بازی Harry Potter: Wizards Unite

با بالا رفتن لول شما در بازی، کلیدهایی به منظور بازکردن صندوقچه‌های جادویی Portmanteaus در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این چمدان‌ها درواقع درگاه‌های ورود به بخش‌های دیگری از دنیای جادوگران هستند. این صندوقچه‌ها در مناطق مختلفی از نقشه‌ی بازی پراکنده شده‌اند و هنگامی که با آنها مواجه شدید، می‌توانید از این کلیدها برای دستیابی به مناطقی مانند شکارگاه Hagrid، فروشگاه Ollivander و یا Borgin  و Burkes استفاده کنید. این لوکیشن‌ها، مناطق خاصی از بازی هستند که برای ماجراجویی در آنها باید از این کلیدها استفاده کنید.

 

 1. برای بدست آوردن اسپل انرژی‌ها، مرتب به مهمانخانه‌ها سر بزنید.

بازی Harry Potter: Wizards Unite

اسپل انرژی در بازی Harry Potter: Wizards Unite

اسپل انرژی یکی از مهم‌ترین آیتم‌های بازی است و با توجه به این که برای استفاده از هر اسپل به یک واحد انرژی نیاز خواهید داشت، اهمیت آن دوچندان می‌شود. برای بدست آوردن این آیتم‌ها، مرتباً به مهمانسراها سر بزنید و از ظروف دربسته‌ای که در تصویر بالا نیز نشان داده شده، این اسپل‌ها را بدست آورید. با توجه به این که مهلت جمع آوری این آیتم‌ها خیلی زود به اتمام می‌رسد، با تعیین مسیر مناسبی که این مهمانسراها در آن قرار دارند، به سرعت به شارژ مجدد موجودی خود بپردازید. بعد از هر بار دریافت اسپل از ظروف این مهمانسراها، پنج دقیقه تا پر شدن مجدد آن زمان لازم خواهید داشت. البته همیشه می‌توانید با استفاده از طلا، این اسپل انرژی‌ها را خریداری کنید اما بهتر است تا جایی که امکان دارد، آن‌ها را به رایگان بدست آورید.

 

مطلب مرتبط:  چگونه Spell Energy بیشتری در بازی پیدا کنیم

 

 1. بخش قرمز رنگ در نشانگر سطح توان نیروی دشمن، نشان می‌دهد که شما برای شکست دادن آن باید لول خود را افزایش دهید.

بازی Harry Potter: Wizards Unite

سطح دشمنان بازی Harry Potter: Wizards Unite

دشمنان نفرین شده یا (Confoundables)، موجودات شیطانی هستند که برای پیشروی در مسیر خود، باید آن‌ها را از بین ببرید اما نشانگر بالای صفحه، برای این موجودات قرمز نشان داده شد، بهتر است عقب نشینی کرده و ابتدا سطح لول خود را افزایش دهید. این نشانگر درواقع درجه‌ی سختی این موجودات را برای سطح شما نمایش می‌دهد. لذا در صورت قرمز بودن آن، بهتر است با کسب طلسم‌های بیشتر به افزایش توان جادویی خود پرداخته و سپس با آن‌ها روبه رو شوید. در غیر این صورت، تنها اسپل انرژی‌های خود را هدر داده‌اید.

 

 1. ظاهر شدن رنگ‌های قرمز و سیاه در زمان اعمال اسپل‌ها، نشان دهنده‌ی عدم موفقیت شما در این امر هستند

بازی Harry Potter: Wizards Unite

بازی Harry Potter: Wizards Unite

این نکته نیز با مورد شماره‌ی ۷ در ارتباط است. در واقع یکی از راه‌های سریعی که می‌توان از طریق آن از شانس موفقیت خود در برابر یک Confoundable مطلع شد، توجه به رنگ اسپلی است که بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود. معمولاً در صورت موفقیت آمیز بودن این حملات، اسپل‌ها به رنگ آبی درمی‌آیند. اما اگر همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده، نیروهای خروجی از چوب دستی خود را به رنگ قرمز و سیاه مشاهده کردید، خبر بدی برای شما داریم، در اصل، هیچ شانسی برای پیروزی شما در برابر این موجود وجود ندارد. در این صورت بهتر است هرچه سریع‌تر عقب نشینی کرده و با تقویت خود مجدداً برای شکست دادن آن‌ها اقدام کنید.

 

 1. به شکل خاص اسپل خروجی از چوب دستی خود توجه کنید

بازی Harry Potter: Wizards Unite

بازی Harry Potter: Wizards Unite

برخی از اشکال اسپل‌های بازی Harry Potter: Wizards Unite ممکن است شما را فریب دهند. هدایت اشعه‌های مستقیم کار ساده ایست اما آن‌هایی که به صورت گردشی شلیک می‌شوند، ممکن است به جهت درستی پرتاب نشوند. لذا به فلش‌ها و نمادهای هدایت کننده توجه کنید اما حواستان باشد که خیلی کند عمل نکنید. به علاوه این که این نمادها خیلی زود محو می‌شوند از اینرو گاهی مجبور خواهید بود به کمک حافظه‌ی خود آن‌ها را در جهت درست بکشید.

 1. ترکیبات معجون‌ها، بر اساس زمان سپری شده در طول روز، آب و هوا و شکل ماه تغییر می‌کنند

ترکیب مختلف معجون ها در بازی Harry Potter: Wizards Unite

در طول روز، ترکیب مختلف معجون‌های بازی تغییر می‌کند. لذا همیشه به به آب و هوا، زمان روز و حالت ماه توجه داشته باشید تا از ترکیبات کمیابی  که در مواقع خاصی از روز در دسترس قرار می‌گیرند، مطلع شوید.

 

 1. در زمان بازی در خارج از خانه، حتماً پاور بانک به همراه داشته باشید!

بازی Harry Potter: Wizards Unite

بازی Harry Potter: Wizards Unite

مورد آخر، از نکات عمومی و دلخواهی است که بد نیست به آن توجه کنید. وقتی که در حال ماجراجویی در جهان Harry Potter: Wizards Unite بوده و مشغول درگیری با Confoundable ها هستید، تمام شدن باتری و خواموش شدن دستگاه شما می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد. لذا در صورت امکان با خود پاور بانک داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازی Harry Potter: Wizards Unite می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

 

 

منبع: gamesradar

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link