راهنمای بازی Harry Potter: Wizards Unite | چگونه Spell Energy بیشتری در بازی پیدا کنیم

با Spell Energy بیشتر از شر Confoundable ها راحت‌تر خلاص شوید
Harry Potter Wizards Unite
Harry Potter Wizards Unite

احتمالا برایتان زیاد پیش آمده که انرژی طلسم‌هایتان تمام شده. با این که بازی سعی در بالانس کردن میزان این واحد پول حیاتی دارد، اگر زیاد از این طلسم‌ها استفاده کنید، احتمالا همیشه با کمبود آن‌ها مواجه می‌شوید و در این فکرید که چطور می‌شود Spell Energy بیشتر در بازی Harry Potter: Wizards Unite بدست آورد. هر بار که شما یک طلسم را اجرا می‌کنید، یک Spell Energy خرج می‌کنید و اگر زیاد به انجام این بازی می‌پردازید این واحد پول به سرعت تمام می‌شود. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چطور Spell Energy بیشتری در بازی Harry Potter: Wizards Unite دریافت کنید.

Harry Potter Wizards Unite

Harry Potter Wizards Unite

هدف اصلی بازی Harry Potter: Wizards Unite پیدا کردن Confoundable ها و از بین بردنشان با اجرای طلسم‌های مختلف است. برای این کار به Spell Energy نیاز دارید، اگر مقدار آن‌ها تمام شود کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید. چند راه برای گرفتن Spell Energy وجود دارد و انتخاب‌های اصلی شما Innها، چالش‌ها، گلخانه‌ها و همینطور خریدن آن‌ها با پول واقعی است.

 

با این که بازی سعی در بالانس کردن میزان این واحد پول حیاتی دارد، اگر زیاد از این طلسم‌ها استفاده کنید، احتمالا همیشه با کمبود آن‌ها مواجه می‌شوید

 

می‌توانید از Innها Spell Energy دریافت کنید

Harry Potter Wizards Unite

مسافرخانه‌ها در بازی Harry Potter Wizards Unite

این اصلی‌ترین راه دریافت Spell Energy است. شما می‌توانید هر ۵ دقیقه به مسافرخانه‌ها سر بزنید و یک طلسم ساده اجرا کنید تا یک مقدار تصادفی SE دریافت کنید، با این روش هر بار ۱ تا ۱۰ SE بدست می‌آورید.

کاربر zviznemte  کمی تحقیق انجام داده است و لیستی از مسافرخانه‌ها را فراهم کرده است:

 • قهوه‌ای– Ministry Inn
 • بنفش– Butter Beer Inn
 • سبز– Pub Weasley Inn
 • آبی– Three Broomsticks
 • صورتی– Madam Puddifoot’s Tea

از لیست بالا، سپس zviznemte لیستی از این که چه مقدار SE را از چه Innهایی می‌توانید بدست آورید، فراهم کرده است:

 • مسافر خوانه‌های قهوه‌ای ۱ عدد انرژی طلسم از  Tomato Soup /Afternoon Tea
 • مسافر خوانه‌های سبز ۲ عدد انرژی طلسم از  Bertie Bott’s Every Flavour Beans/Pumpkin Juice
 • مسافر خوانه‌های صورتی ۳ عدد انرژی طلسم از  Violet Pudding
 • مسافر خوانه‌های بنفش ۵ عدد انرژی طلسم از Bangers and mash
 • مسافر خوانه‌های قهوه‌ای، آبی و سبز ۶ عدد انرژی طلسم از Fish and Chips/Honeyduke’s Chocolate Bar
 • مسافر خوانه‌های بنفش و آبی ۷ عدد انرژی طلسم از Butterbeer
 • مسافر خوانه‌های سبز ۱۰ عدد انرژی طلسم از Turkey Dinner

جواب کوتاه به این سوال این است که تقریبا هر مسافرخانه‌ای مشابه دیگری است زیرا که هر رنگ هم می‌تواند میزان کمی SE به شما دهد و هم ممکن است میزان زیادی بدست آورید.

می‌توانید Spell Energy ها را از چالش‌ها بدست آورید

Harry Potter Wizards Unite

چالش‌ها در بازی Harry Potter Wizards Unite

می‌توانید از بعضی از چالش‌های روزانه SE دریافت کنید، هرچند که مقدار آن زیاد نیست—معمولا ۵ عدد با انجام هر چالش. بهتر است به این چالش‌ها به عنوان یک راه رایگان برای دریافت SE نگاه کنید تا یک منبع واقعی. فقط به سمت یک چالشی بروید که SE هدیه می‌دهد.

گلخانه‌ها، مانند مسافرخانه‌ها کمی تصادفی هستند و درحالی که معمولا مواد اولیه برای معجون‌ها دریافت می‌کنید، می‌توانید چند واحد SE نیز دریافت کنید. این مورد نیز همانند چالش‌ها فقط یک راه جانبی برای بدست آوردن این واحدها هستند پس به عنوان یک منبع جدی به آن نگاه نکنید.

می‌توانید Spell Energy بخرید

Harry Potter Wizards Unite

می‌توانید Spell Energy بخرید

مشخصا این آخرین راه برای بسیاری از مردم است، ولی شما می‌توانید در بازی Harry Potter: Wizards Unite انرژی طلسم بخرید. چند انتخاب وجود دارد، یکی بسته SOS است که ۵۰ واحد SE به شما در عوض پول واقعی می‌دهد در حالی که همچنین می‌توانید با ۱۰۰ سکه طلا ۵۰ واحد انرژی بخرید.

چگونه Spell Energy ذخیره کنیم

از آنجایی که تمام کردن SE در بازی Harry Potter: Wizards Unite بسیار راحت است، باید میزان مصرفتان را کنترل کنید. در آخر چند نکته برای این مهم ذکر شده است:

در هنگام اجرا کردن یک طلسم راه نروید- ممکن است وسوسه شوید و در حین راه رفتن طلسم اجرا کنید ولی این مورد روی دقت شما تاثیر می‌گذارد و همینطور در کیفیت طلسم. طلسم‌های بی کیفیت شانس شکست خوردن بالایی دارند، پس در نتیجه SE بیشتری خرج می‌کنید.

سریع‌تر طلسم اجرا کنید– کیفیت طلسم شما همینطور در این که چقدر سریع این کار را انجام می‌دهید بستگی دارد. پس هر چقدر سرعت بیشتر، طلسم بهتر و در نتیجه SE کمتری خرج می‌کنید.

از معجون‌ها استفاده کنید– اگر این کار برایتان کمی سخت است، از معجون‌ها استفاده کنید از انجایی که این معجون‌ها گرفتن confoundable ها را آسان‌تر می‌کنند.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link