راهنمای بازی FIFA 20 | راه های سریع کسب تجربه در بخش Ultimate Team

شاید بتوان جذاب‌ترین ویژگی جدید برای علاقه‌مندان به بخش قدیمی Ultimate Team در این بازی را اهداف فصلی (Seasons Objectives) دانست که مخاطبان می‌توانند با انجام آن‌ها مقادیر قابل توجهی تجربه (XP) به دست بیاورند
fifa
راهنمای بازی FIFA 20 | راه های سریع کسب تجربه در بخش Ultimate Team

سرانجام جدیدترین نسخه از سری بازی‌های محبوب فوتبال محور FIFA منتشر شد. بازی فیفا ۲۰ مسابقات خیابانی را تحت عنوان Volta به این سری اضافه کرده و با تغییراتی که در بخش‌هایی چون Career انجام داده می‌تواند به یکی از عناوین برجسته‌ی فوتبال محور بدل شود. شاید بتوان جذاب‌ترین ویژگی جدید برای علاقه‌مندان به بخش قدیمی Ultimate Team در این بازی را اهداف فصلی (Seasons Objectives) دانست که مخاطبان می‌توانند با انجام آن‌ها مقادیر قابل توجهی تجربه (XP) به دست بیاورند. در این مطلب آموزش بازی FIFA 20 به راهنمایی‌های لازم برای کسب تجربه‌ی سریع و آسان از این اهداف می‌پردازیم.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای ضربات آزاد ایستگاهی

مخاطبان برای رسیدن به سطح ۳۰ در فصل یک بازی FIFA 20، نیاز به کسب حدود ۱۰۰۰۰۰ تجربه داشته و برای رسیدن به این مقدار تا اوایل ماه نوامبر زمان دارند. با توجه به اهدافی که تا کنون مشخص شده‌اند، این امر غیر ممکن نبوده و می‌توان با تمرکز و کمی صرف زمان و حوصله به آن دست یافت.

نخستین و مهم‌ترین نکته این است که همیشه منوی مربوط به اهداف فصلی را چک کنید. اهداف روزانه ساعت یک عصر به وقت جهانی تغییر یافته و از شما کارهایی ساده چون انجام یک بازی یا خرید یک بازیکن را می‌خواهند. این اهداف را می‌توان راهی ساده برای کسب روزانه‌ی مقادیر قابل قبولی از تجربه دانست. علاوه بر این، امکان انجام دادن برخی از اهداف از طریق ایترنت و یا برنامه‌های همراه بازی فیفا وجود دارد؛ این بدین معنی است که مخاطبان بدون استفاده از کنسول بازی یا PC خود می‌توانند تجربه به دست آورند.

برای رسیدن به سطح ۳۰ در فصل یک بازی FIFA 20، نیاز به کسب حدود ۱۰۰۰۰۰ تجربه دارید

همچنین EA Sports در طول سال اهداف ویژه‌ای به بازی FIFA 20 اضافه خواهد کرد که تنها برای مدت زمان محدودی قابل انجام هستند؛ پس باید حواستان را به این دسته از اهداف نیز جمع کنید. اگر به صورت روزانه چالش‌های مختلف را انجام دهید، به مرور مقادیر مناسبی تجربه کسب کرده و سطحتان به سرعت افزایش می‌یابد. همچنین، از بخش‌هایی چون بازی‌های دوستانه یا Squad Battles نیز قافل نشوید. این بخش‌ها شاید چندان سرگرم‌کننده نباشند، اما منبع بسیار خوبی برای تجربه در بازی FIFA 20 هستند.

fifa

راهنمای بازی FIFA 20 | راه های سریع کسب تجربه در بخش Ultimate Team

در این بازی، اهدافی وجود دارند که مخاطب را ملزم به تجربه‌ی این بخش‌ها می‌کنند. در زمینه‌ی بازی‌های دوستانه، کافیست تنها به تجربه‌ی حالت‌های بازی جدید بپردازید. اهداف مربوط به بخش Squad Battles اما کمی دشوارتر بوده و برای مثال برای تکمیل یکی از آن‌ها نیاز به انجام ۶۰ بازی مختلف دارید. البته نیازی به عجله نیست و شما برای انجام این اهداف بیش از یک ماه زمان در اخیتار دارید. پس در مجموع راه‌های آسان و سریع کسب تجربه در بازی FIFA 20 را می‌توان در سه مورد زیر خلاصه کرد:

  1. به صورت مداوم منوی چالش‌های بازی را چک و چالش‌های روزانه‌ و رویدادی آن را انجام دهید.
  2. به چالش‌های مربوط به مسابقات دوستانه و حالت Squad Battles بی‌توجهی نکنید.
  3. عجله نکنید و به دنبال راهی مناسب برای استفاده از وقتتان در بازی باشید.

برای مطالب آموزش بازی بیشتر به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

آموزش بازی FIFA 20 | راهنمای چالش های فصل اول بخش ULTIMATE TEAM

راهنمای بازی FIFA 20 | بهترین بازیکنان متوسط برای بخش SBCS

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط