راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای تغییر نام تیم در بخش Ultimate Team

اگر از اسم باشگاه فوتبال خود در بخش Ultimate Team بازی FIFA 20 رضایت ندارید، توصیه می‌کنیم این مطلب توجه کنید.
FIFA
FIFA

شاید بخش Volta را بتوان پر صداترین قسمت از بازی FIFA 20 (فیفا ۲۰) دانست، اما این به معنی تغییر نکردن بخش محبوب Ultimate Team اضافه نشدن ویژگی‌های جدید به آن نیست. در این مطلب به راهنمایی تغییر نام تیم خود در این بخش می‌پردازیم. اگر از اسم باشگاه فوتبال خود در بخش Ultimate Team بازی FIFA 20 رضایت ندارید، توصیه می‌کنیم به ادامه‌ی این مطلب توجه کنید.

در کنار تغییراتی چون اضافه شدن اهداف فصلی (Seasons Objective) و تجمع بازی‌های مستقل آفلاین و آنلاین در بخش دوستانه، برخی تغییرات در نحوه‌ی مدیریت تیم‌ها نیز صورت گرفته‌اند. مورد اول حذف پاداش‌های بخش Ultimate Team از EA Catalogue است که به معنی نبود پاداش‌های سکه‌ای است. همچنین نحوه‌ی تعویض نام باشگاه فوتبال خلق شده توسط مخاطبان در این بخش نیز دچار تغییراتی شده است.

آن طور که به نظر می‌رسد، امکان تغییر چندباره‌ی نام تیم از طریق Catalogue یا منوی My Club وجود ندارد. به جای آن، این سیستم به بخش اهداف (Objectives) منتقل شده است. اگر به این منو در بخش Ultimate Team بازی FIFA 20 بروید و به دنبال چالش‌های پایه‌ای (Foundations Challenges) بگردید، مجموعه‌ای از چالش‌ها به نام The Basics را پیدا خواهید کرد. در این‌جا یکی از اهداف تغییر نام باشگاه فوتبال شما می‌باشد. مخاطب برای کسب تمامی پاداش‌های این مجموعه از چالش‌ها باید این کار را انجام دهد و به نظر می‌رسد که این تنها باری است که امکان تغییر نام باشگاه وجود داشته باشد. در نتیجه، از نام مورد نظر خود مطمئن شوید.

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط