راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای به دست آوردن بازیکنان Icon

در این مطلب به چگونگی به دست آوردن این بازیکنان در بازی FIFA 20 می‌پردازیم.
fifa
راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای به دست آوردن بازیکنان Icon

چند سالی است که بازیکنان دسته‌ی Icons به یکی از محبوب‌ترین المان‌های بخش Ultimate Team بازی‌های فیفا تبدیل شده‌اند. مخاطبان به وسیله‌ی این المان می‌توانند بازیکنان بزرگ و افسانه‌ای چون رونالدو و کاکا را به تیم خود در این حالت بیافزایند. در این راهنمای بازی FIFA 20 به چگونگی به دست آوردن این بازیکنان در این بازی می‌پردازیم.

نحوه‌ی حضور این بازیکنان در بازی FIFA 19 بسیار شلخته و نامناسب بود. آن‌ها در آغاز از طریق تکمیل چالش‌های ساخت تیم (SBC) و در ادامه از طریق تکمیل جداگانه‌ی آن‌ها به دست می‌آمدند. این مسئله منجر به عدم دسترسی بسیاری از مخاطبان به آن‌ها میشد. امیدواریم سازندگان در بازی فیفا ۲۰ چنین از ایجاد چنین مشکلاتی خودداری کنند.

fifa

راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای به دست آوردن بازیکنان Icon

برای به دست آوردن بازیکنان Icon در بازی FIFA 20، دو راه وجود دارد. نخستین راه به دست آوردن آن‌ها از طریق باز کردن پک‌های مختلف است. کارت‌های مختلف این بازیکنان در دوره‌های زمانی متفاوت در این پک‌ها وجود خواهند داشت که زمان‌بندی  در دسترس قرار گرفتن آن‌ها به صورت زیر خواهد بود:

  • Base – از روز عرضه تا اواسط ماه دسامبر
  • Mid – از روز عرضه تا اواسط ماه فبریه
  • Prime  – از اواسط دسامبر تا زمان پایان پشتیبانی سازندگان از بازی
  • Prime Moments – از اوسط فبریه تا زمان پایان پشتیبانی سازندگان از بازی

به زبان ساده مخاطبان برای به دست آوردن این کارت‌ها باید پک‌های طلایی متعددی را باز کرده و دعا کنند تا یکی از آن‌ها را به دست آورند. راه دیگر به دست آوردن کارت‌های این بازیکنان خرید آن‌ها از بازار نقل و انتقالات (Transfer Market) بازی است. طبیعتا برای این منظور نیاز به تعداد زیادی سکه دارید که مقدار آن برای بازیکنانی چون رونالدو و روود ژولیت می‌تواند به پنج یا شش میلیون هم برسد.

نحوه‌ی حضور این بازیکنان در بازی FIFA 19 بسیار شلخته و نامناسب بود

سازندگان همچنین تغییراتی در ارتباط این بازیکنان با چالش‌های SBC ایجاد کرده‌اند. در بازی FIFA 20 هیچ چالشی مبنی بر استفاده از بازیکنی خاص وجود نخواهد داشت. با جای این مسئله، سازندگان بخشی به نام Icon Swaps ایجاد کرده‌اند که مشابه با تعویض بازیکن‌های موجود در بازی‌های قبلی است. مخاطبان با انجام اهداف تعیین شده در بخش Ultimate Team ژتون‌های مربوط به این مکانیزم را دریافت کرده و با استفاده از آن‌ها می‌توانند بازیکنان مختلفی را بخرند.

در بازی FIFA 20 سه دوره‌ی مختلف برای Icon Swap وجود خواهد داشت که هر کدام شامل بازیکنان مختلفی خواهند شد. مخاطبان برای باز کردن هر کدام از این بازیکنان نیاز به مقادیر متفاوتی از این ژتون‌ها دارند. در تصویر پایین می‌توانید بازیکنان حاضر در دوره‌ی اول این مکانیزم را مشاهده کنید.

fifa

راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای به دست آوردن بازیکنان Icon

همان‌گونه که در تصویر بالا مشخص شده نخستین دوره‌ی Icon Swap از یازدهم اکتبر آغاز خواهد شد.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط