راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای بدست آوردن Teemu Pukki در چالش SBC بازی فیفا ۲۰

چالش‌های SBC در بازی FIFA 20 نیز حضور داشته و به تازگی نخستین مورد از دسته‌ی Player of the Month آن‌ها مشخص شده است
fifa
راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای چالش POTM Teemu Pukki SBC

یکی از محبوب‌ترین بخش‌های بازی‌ FIFA 19، چالش‌های SBC بودند که در آن مخاطب در چهارچوبی معین و با رعایت محدودیت‌هایی مشخص، باید به ساخت یک تیم می‌پرداخت. این چالش‌ها در بازی FIFA 20 نیز حضور داشته و به تازگی نخستین مورد از دسته‌ی Player of the Month آن‌ها مشخص شده است. این بازیکن Teemu Pukki (مهاجم فنلاندی تیم نورویچ) بوده و در این مطلب آموزش بازی فیفا ۲۰ به چگونگی بدست آوردن این بازیکن فنلاندی می‌پردازیم.

کارت Player of the Month این بازیکن به نظر بسیار متعادل و کارآمد طراحی شده و از ویژگی‌های خوبی چون سرعت بالا با مقدار امتیاز ۸۴، جای گیری عالی، توانایی‌های تمام‌کنندگی و پاس‌کاری کوتاه خوب بهره برده و به نظر انتخابی مناسب برای هفته‌های اولیه‌ی بخش Ultimate Team در بازی فیفا ۲۰ است. هنوز بخش خرید و فروش بازی به ثبات نرسیده است، اما برای تکمیل این چالش باید حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار سکه مصرف کنید. الزامات این چالش به صورت زیر هستند:

  • بازیکنان انتخابی از لیگ فوتبال جزیره: حداقل یک نفر
  • حداقل Overall بازیکنان تیم: ۸۲
  • حداقل Chemistry تیم: ۷۵

پاداش: Premium Gold Pack

مطلب مرتبط: راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای ضربات آزاد ایستگاهی

کارت Player of the Month تیمو پوکی بسیار متعادل و کارآمد طراحی شده است

راهنمایی‌های لازم برای تکمیل چالش

fifa

راهنمای بازی FIFA 20 | راهنمای چالش POTM Teemu Pukki SBC

یکی از نکاتی که در تکمیل این چالش باید حواستان را به آن جمع کنید استفاده از بازیکنانی است که دیگر مخاطبان، در ترکیب‌های اولیه‌ی خود آن‌ها را به کار نگرفته و یا لینک کردن آن‌ها به یکدیگر سخت باشد. به بازیکنان کندتر بازی FIFA 20 چون اولیویر ژیرود یا استفان ساویچ، یا بازیکنان نسبتا ناشناخته‌ای چون ماریو فرناندز از لیگ روسیه فکر کنید.

همچنین اگر بازی را از طریق سرویس EA Access تهیه کرده‌اید، سعی کنید تا جای ممکن چالش Premier League Player of the Month Pukki SBC را زودتر تمام کنید. چرا که با نزدیک شدن به عرضه‌ی رسمی و عمومی بازی در بیست و هفتم سپتامبر، قیمت بازیکنان مورد نیاز برای تکمیل آن افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

برای مطالب آموزش بازی بیشتر به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

آموزش بازی FIFA 20 | راهنمای چالش های فصل اول بخش ULTIMATE TEAM

راهنمای بازی FIFA 20 | بهترین بازیکنان متوسط برای بخش SBCS

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالاتنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط