راهنمای بازی Divinity: Original Sin 2 | کارهایی که نباید در بازی Divinity 2 انجام دهیم

بازی Divinity: Original Sin 2 آزادی بی حد و حصری در اختیارتان قرار می‌دهد
divinity original sin 2
divinity original sin 2

بازی Divinity: Original Sin 2  به بازیکنان آزادی زیادی می‌دهد و آن‌ها را در تصمیم‌ها و چگونگی کامل کردن کوئست‌ها محدود نمی‌کند. اما، بازی Divinity 2 به خودیِ خود سخت است و کارهایی وجود دارد که می‌تواند آن را سخت‌تر کند، پس باید از انجام دادن آن‌ها پرهیز کرد.

به هر شخصی که دیدید، حمله نکنید

بیشتر افراد دوست دارند که در حین بازی کردن یک عنوان RPG احساس قدرت کنند، اما جنگیدن با همه و کشتن آن‌ها می‌تواند به مرگ بسیاری افراد مهم ختم شود که بدون آن‌ها نمی‌توانید یک کوئست را شروع کنید یا به پایان برسانید. یک لحظه لذت کوتاه می‌تواند به قیمت از دست دادن میزان زیادی XP یا تجهیزات با ارزش برایتان تمام شود.

هرچیزی که پیدا می‌کنید را ندزدید

هرچیزی که پیدا می‌کنید را ندزدید یا اگر مجبور به دزدین آن بودید، آن را درست بدزدید. هر تلاشی برای دزدین چیزی می‌تواند به خراب شدن رابطه‌ی شما با شخصیتی ختم شود و بیشتر اوقات شما باید دلیل این کار را برایشان توضیح دهید. اگر این اتفاق رخ داد و نمی‌خواهید که در دردسر بیفتید، باید از قابلیت Persuasion یا رشوه استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دزدیدن به این مطلب مراجعه کنید.

پولتان را روی چیزهایی که به آن‌ها نیاز ندارید، هدر ندهید

همیشه به طلا احتیاج دارید، حتی در قسمت‌های پایانی بازی. وقتی که چند هزار طلا با خود حمل میکنید خرج کردن کل دارایی شما روی چند آیتم کار سختی نیست. اگر به یک آیتم نیاز ندارید، آن را نخرید. تجهیزات را می‌توان پیدا کرد و مواد اولیه Craft کردن را می‌توان در طبیعت یافت.

divinity original sin 2

بازی Divinity Original Sin 2

نارنجک‌ها، Scroll یا Potion هایتان را ذخیره نکنید

بله آن‌ها با ارزش هستند، اما تعداد آن‌ها هم همیشه در حال افزایش است. فایده‌ای ندارد اگر آن‌ها را برای «آینده‌» نگه دارید. این آینده هیچ وقت نمی‌آید، و بعد از ۲۰ ساعت این آیتم‌ها ۷۰% کیف شما را پر کرده‌اند.

کوئست‌های جانبی را رد نکنید

این بازی ۱۰۰ ها کوئست و جایزه مختلف در خود جای داده است و برخی از آن‌ها شاید ارزش وقتی که برایشان می‌گذارید را نداشته باشند، اما همیشه باید آن‌ها را کامل کنید. اگر تیمتان ضعیف باشد نمی‌توانید با دشمنان بجنگید. شما به آن XP هایی که این کوئست‌ها ارائه می‌دهند نیاز دارید و اگر این کوئست‌ها را رد کنید، دیری نمی‌گذرد که می‌بینید تیمتان برای ادامه‌ی بازی ضعیف است.

قدرت Craft کردن را دست کم نگیرید

بازیکنان می‌توانند از صدها دستورالعمل Craft کردن استفاده کنند و بسیاری از آن‌ها مفید هستند. یکی از بهترین مثال‌ها، Rune ها هستند که وقتی داخل یک زره یا اسلحه قرار می‌گیرند، کارایی آن را افزایش می‌دهند، یا این که می‌توانید تیر برای کمان درست کنید و یا Potion های ضعیف را با هم ترکیب کنید تا معجونی قوی‌تر درست کنید.

حرکت شخصیتتان را روی زمینی پوشیده از روغن تمام نکنید و نزدیک بشکه‌ها نمانید

بیشتر جنگ‌هایی که در آن شرکت می‌کنید، با دقت تمام ساخته شده‌اند، به همین دلیل می‌توانید بشکه‌های سم و روغن را در مکان‌های استراتژیکی پیدا کنید. ولی اگر دشمن، شما را در کنار یکی از این بشکه‌ها پیدا کند، شک نکنید که از آن‌ها استفاده خواهند کرد.

قدرت‌ها و توانایی‌های خود را روی دشمنانی که سپر جادویی و فیزیکی زیادی دارند، هدر ندهید

به زره دشمنان دقت کنید، اگر آن‌ها از سپر فیزیکی کمتری برخوردار بودند، از حمله‌های فیزیکی استفاده کنید، و اگر سپر جادویی آن‌ها ضعیف بود، از جادو بر روی آن‌ها استفاده کنید.

منبع: Gamepressure

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link