راهنمای بازی Divinity Original Sin 2 | چگونه در بازی Divinity 2 سرقت انجام دهید

سرقت در بازی Divinity original Sin 2 یکی از راه‌های قدرت بخشیدن سریع به تیمتان است.
Divinity original Sin 2
Divinity original Sin 2

سرقت در بازی Divinity original Sin 2 یکی از راه‌های قدرت بخشیدن سریع به تیمتان است. اگر ما ۲۵۰ سکه داشته باشیم، می‌توانیم از یک تاجر یک Skill book بخریم و برای دیگری، خب می‌توانیم آن را بدزدیم. به همین راحتی ما با یک سنگ دو نشان زده‌ایم. هرچند باید در این کار متعادل باشید زیرا NPCها به این که یک کسی چیزی از آن‌ها دزدیده است واکنش سریعی نشان می‌دهند. در این مطلب ما به شما یکی از زشت‌ترین راه‌های پیشرفت در بازی را آموزش می‌دهیم.

یادتان باشد!

در ابتدای بازی، دزدین می‌تواند سود زیادی به شما برساند. هرچند شما باید از این قابلیت برای پیشرفت تیمتان استفاده کنید، نه بدست آوردن پول. داشتن یک امتیاز در مهارت دزدی برای دزدین کتاب‌ها کافیست.

دزدیدن بدون عواقب

Divinity

بازی Divinity Original Sin 2

این راه زشت و بدجنس ما، راه خطرناکیست و باید عکس العمل سریعی داشته باشید.

  • حتما بازی را Save کنید – هیچ وقت بدون Save کردن چیزی را ندزدید، مگر این که بخواهید با کل شهر بجنگید.
  • Sneaking Mode را روشن کنید (کلید C) – شخصیت سارق را پشت آن تاجر بخت برگشته قرار دهید و وارد Sneaking Mode شوید. مطمئن شوید که هیچ کس شما را نمی‌بیند. (دکمه شیفت سمت چپ را نگه دارید)
  • دزدین آیتم از NPC – آیتمی را انتخاب کنید که واقعا به آن نیاز دارید. یادتان باشد که وزن در بازی Divinity: Original Sin 2 مهم است، با داشتن یک امتیاز در مهارت دزدی فقط تا وزن ۲ کیلوگرم می‌توانید دزدی کنید. پس باید کتاب یا آیتم‌های کوچک را بدزدید.
  • آیتم دزدیده شده را روی زمین بندازید – بعد از دزدین آیتم مورد نظر، فورا آن را در Inventory پیدا کنید و روی زمین بیندازید. مهم نیست کجا، حتی در میدان دید شخصیتی که از او دزدی کرده‌اید.
  • صبر کنید تا NPC بفهمد از او دزدی شده – یک تاجر که از او دزدی شده شما را به انجام این کار متهم می‌کند. بگذارید تا در Inventory شما به دنبال آن آیتم بگردد. وقتی که نتواند آن را پیدا کند، بیشتر اوقات شکش به شما برطرف می‌شود.
  • آیتم مورد نظر را از روی زمین بردارید – احسنت، شما از یک تاجر بخت برگشته دزدی کردید و از عواقب آن قسر در رفتید. یادتان باشد، آیتم‌های بزرگ را ندزدید. یک امتیاز در مهارت دزدی یعنی این که فقط می‌توانید تا دو کیلوگرم بدزدید.

هشدار:

شما فقط چند ثانیه زمان دارید. اگر سریع نباشید و تاجر وقتی که با شما صحبت می‌کند آن آیتم را در کیف شما پیدا کند باید به او رشوه دهید یا او را متقاعد کنید.

ممکن است در برخی از شرایط با این که تاجر آن آیتم را در کیف شما پیدا نکرده باشد، باز هم شما را یک دزد بخواند! چقدر گستاخ است. در این صورت باید مانند مورد قبلی به او رشوه دهید یا از قابلیت persuasion استفاده کنید.

منبع: Gamepressure

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link