راهنمای بازی Death Stranding | کِی می‌توان به اولین وسیله‌ی نقلیه‌ی بازی دست پیدا کرد؟

کی و کجا می‌توان اولین Reverse Trike بازی را پیدا کرد؟
Death Stranding
Reverse Trike

شما در بازی Death Stranding مدام در حال پیاده روی هستید. از طرفی، با توجه به جهان Open-World و وسیع بازی، حرکت کردن از یک مکان به مکانی دیگر می‌تواند کار زمانبری باشد. بازیکنان معمولاً با مشاهده‌ی ویدیوهای ابتدای بازی با خود فکر می‌کنند که پس کی قرار است به موتورسیکلتی که نورمن ریداس در ابتدای بازی سوار شده بود دست پیدا کنند؟

در این مطلب، تمامی اطلاعات جزئی مورد نیاز برای دستیابی به اولین Reverse Trike بازی جمع آوری شده است. Reverse Trike نامی است که بازی Death Stranding به موتورسیکلت‌های خود نسبت داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با راهنمای بازی Death Stranding، از لینک‌های زیر استفاده کنید.

راهنمای بدون اسپویل بازی DEATH STRANDING برای مبتدیان
راهنمای بازی DEATH STRANDING | همیشه آنلاین باشید
راهنمای بازی DEATH STRANDING | در کمترین زمان ممکن خود را به اپیزود سوم بازی برسانید

 

چطور می‌توان به یک Reverse Trike دست پیدا کرد؟

Death Stranding

Reverse Trike

دستیابی به اولین Reverse Trike کار نسبتاً ساده ایست. شما با پیشروی در داستان بازی، بعد از گذشت حدود چند ساعت، به یکی از آن‌ها خواهید رسید. وقتی که اولین بار به منطقه‌ی Distribution Center West of Capital Knot City رسیدید، در مقابل خود، یک Reverse Trike اوراق شده را پیدا می‌کنید که کاملاً پوسیده و باتری آن از بین رفته است. در این زمان، کار خاصی از دست شما ساخته نیست تا این که بعد از پیشروی بیشتر در مأموریت‌های بازی، به Wind Farm در فصل دوم بازی می‌رسید. شما در این مرحله، وسیله‌ای به نام ژنراتور را قفل گشایی می‌کنید.

مأموریت بعدی شما این است که مسیر طولانی بازگشت به Capital Knot City را طی کرده و به همان موتور پوسیده و قدیمی برسید. حالا با ژنراتوری که پیدا کرده‌اید، می‌توانید باتری این موتور را مجدداً شارژ کنید. حالا می‌توان از این Reverse Trike استفاده کنید.

وقتی که با Reverse Trike رانندگی می‌کنید، بهتر است همیشه یک چشمتان به نشانگر شارژ باتری در گوشه سمت چپ تصویر باشد. ضمناً به همراه داشتن یک PCC می‌تواند در شرایطی که وسط ناکجا آباد سوخت شما به پایان می‌رسد، پیشنهاد خوبی خواهد بود. در ضمن می‌توانید یک Samaritan خوب باشید و با قرار دادن ژنراتور در نقاط مختلف نقشه، به دیگر بازیکنان نیز کمک کنید.

یکی دیگر از نکات مهمی که در زمان رانندگی روی یکی از این Reverse Trike ها باید در ذهن داشته باشید، میزان باری است که در زمان رانندگی به همراه دارید. اگر ابزار و وسایل زیادی را با خود به همراه داشته باشید، حداکثر سرعت موتور سیکلت شما تا حد ملموسی کاهش می‌یابد. زمانی که بار شما روی خود موتور سیکلت قرار می‌گیرد، این تأثیر دو چندان خواهد شد. لذا به منظور برخورداری از حداکثر سرعت، همیشه بار همراه خود را تنظیم کنید.

 

یکی دیگر نکات مهمی که در زمان رانندگی روی یکی از این Reverse Trike ها باید در ذهن داشته باشید، میزان باری است که در زمان رانندگی به همراه دارید

 

اگر در حین رانندگی با Reverse Trike، کلید عقب را نگه دارید، می‌توانید تک چرخ بزنید. این حرکت در بازی Death Stranding تنها جنبه‌ی نمایشی ندارد؛ شما می‌توانید با این حرکت، در زمان گیر کیردن بین سنگلاخ‌ها و معبرهای باریک، خود را رها کنید. Reverse Trike قابلیت رانندگی روی آب‌های کم عمق را نیز دارد. البته این حرکت، باتری را با سرعت بیشتری خالی می‌کند. ضمناً این حرکت محدودیت‌ها و خطرات خاص خود را دارد. Reverse Trike آسیب پذیرتر از چیزی است که به نظر می‌رسد. رانندگی در شیب‌های متوسط و رو به بالا می‌تواند به آسیب جدی به وسیله‌ی نقلیه‌ی شما منجر شود. در صورتی که Reverse Trike خود را از دست بدهید، می‌توانید مججداً آن را تعمیر کنید اما تا فصل سوم به آن دسترسی نخواهید داشت. پس تا قبل از فصل ۳ این تنها وسیله‌ای است که در اختیار شما خواهد بود. با احتیاط از آن استفاده کنید و سعی کنید در سنگ‌ها و معابر دشوار گیر نکنید که در غیر این صورت باید دوباره قدم زدن را از سر بگیرید.

Reverse Trike یا هر وسیله‌ی نقلیه‌ی دیگری که در بازی Death Stranding بدست می‌آورید، بسیار پرسروصداست. از این رو نمی‌توانید با آن‌ها به آرامی از کنار دشمن عبور کنید. همیشه می‌توانید با سرعت تمام از MULE ها عبور کنید اما اگر یکی از فشنگ‌های الکتریکی آن‌ها به موتور شما برخورد کند، برای مدت نسبتاً زیادی غیر قابل حرکت خواهد بود. از این رو باید مدتی را منتظر آنلاین شدن مجدد آن بمانید. وقتی که در محدوده‌ی قلمرو BT قرار دارید، شاید با خود فکر کنید که می‌توانید از کنار آن‌ها نیز بدون مشکل عبور کنید؛ اما لحظه‌ای که زمین پوشیده از قیر می‌شود، Reverse Trike شما به سادگی گیر کرده و مجبور می‌شوید تا آن را پشت سر رها کنید. با این حال، شما برای همیشه موتور خود را از دست نمی‌دهید. هنگامی که افراد BT کشته شوند، موتور شما مجدداً آزاد خواهد شد. البته کمی آسیب به آن وارد شده است. در هر دو مورد، بهتر است قبل از وارد شدن به محدوده دشمن، از وسیله‌ی نقلیه خود پیاده شده و یا مسیر جایگزینی را پیدا کنید.

Reverse Trike یکی از کلیدی ترین وسیله‌های بازی در اوایل داستان بازی Death Stranding است. اما استفاده از آن، مانند دیگر قسمت‌های این بازی، به احتیاط و دقت بالایی نیاز دارد. مادامی که درست از آن استفاده کنید، Reverse Trike سفرهای Sam را به مراتب ساده‌تر می‌کند. به محض این که از قابلیت ساخت موتور و وانتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد برخوردار شدید، می‌توانید آزادانه هر طوری که خواستید از آن‌ها استفاده کنید.

gamespot

Summary
راهنمای بازی Death Stranding | کِی می‌توان به اولین وسیله‌ی نقلیه‌ی بازی دست پیدا کرد؟
Article Name
راهنمای بازی Death Stranding | کِی می‌توان به اولین وسیله‌ی نقلیه‌ی بازی دست پیدا کرد؟
Description
شما در بازی Death Stranding مدام در حال پیاده روی هستید. از طرفی، با توجه به جهان Open-World و وسیع بازی، حرکت کردن از یک مکان به مکانی دیگر می‌تواند کار زمانبری باشد. بازیکنان معمولاً با مشاهده‌ی ویدیوهای ابتدای بازی با خود فکر می‌کنند که پس کی قرار است به موتورسیکلتی که نورمن ریداس در ابتدای بازی سوار شده بود دست پیدا کنند؟
Author
Publisher Name
پی اس آرنا
Publisher Logo
دسته بندی
پلی استیشنراهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط