راهنمای بازی Death Stranding | همیشه آنلاین باشید

بخش آنلاین این بازی بسیار پیچیده و بی‌مانند است
death stranding
راهنمای بازی Death Stranding | همیشه آنلاین باشید

شاید بازی Death Stranding اثری داستانی و یک‌نفره باشد، اما به هیچ وجه نباید از عناصر چند نفره‌ی آنلاین آن، چشم‌پوشی کرد. تمامی اعمال شما در دنیای کلی بازی و تجربه‌ی دیگر بازیکنان از آن اثر خواهند گذاشت. مواردی چون علامت‌ها، پل‌ها و نردبان‌های ساخته شده توسط شما در بازی دیگران ظاهر می‌شوند. بخش آنلاین این بازی بسیار پیچیده و بی‌مانند است. در ادامه به جزییات کامل این بخش و تفاوت آن با حالت آفلاین بازی Death Stranding می‌پردازیم.

death stranding

راهنمای بازی Death Stranding | همیشه آنلاین باشید

بازی Death Stranding‌، در صورت متصل بودن کنسول PS4 به اینترنت، خود به خود وارد حالت آنلاین خواهد شد. البته برای تجربه‌ی بازی، نیازی به اتصال دائم به شبکه وجود ندارد، اما پیشنهاد می‌کنیم تا آن را همان‌گونه که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) تاکید کرده است، به صورت آنلاین تجربه کنید. در حالت آفلاین هیچ‌کدام از بناها و آثار به جا مانده از دیگر بازیکنان، وجود نخواهند داشت. درخواست‌های منابع و محموله‌های بازیابی شده‌ی شما توسط دیگر بازیکنان، به شما برنخواهند گشت و تا زمانی که آنلاین نشوید، تاثیر لایک‌های دریافتی‌ بر نوار پورتر (Porter) شما نیز از بین خواهد رفت.

در واقع با تجربه‌ی آفلاین بازی Death Stranding، بخش مهمی از جزییات آن را از دست خواهید داد. تجربه‌ی بازی به این صورت بسیار دشوارتر خواهد بود.
دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط