راهنمای بازی Borderlands 3 | بهترین سلاح‌های Legendary

از سری مطالب آموزش بازی Borderlands 3
borderlands
borderlands

یکی از مأموریت‌های اصلی شما در بازی Borderlands 3 لوت کردن و بدست آوردن سلاح‌های Legendary Weapons است و حالا که ما فرصت جستجو در گوشه و کنار دنیای Borderlands 3 را بدست آورده‌ایم، می‌توانیم درباره‌ی بهترین سلاح‌های Legendary که تا کنون پیدا کرده‌ایم، صحبت کنیم. در ادامه، به معرفی پنج مورد از بهترین سلاح‌های Legendary موجود در این بازی می‌پردازیم.

مطلب مرتبط: راهنمای مقدماتی بازی Borderlands 3 | چیزهایی که قبل از شروع بازی باید بدانید

 

Speedloadn’ Hellwalker

Borderlands 3

Speedloadn’ Hellwalker

مزیت‌ها:

افزایش +۵۷ درصدی میزان Damage سلاح

افزایش +۱۰ درصدی Critical Hit Damage

افزایش +۳۵ درصدی سرعت ریلود سلاح

استفاده از ۲ گلوله در هر شلیک

اثرگذاری شدید روی نیروهایی که زره به تن ندارند

قابلیت‌های ویژه‌ای مانند Weapon Status Effect Damage، Chance و Skill End برای مدت کوتاهی تا +۷۰ درصد افزایش می‌یابند.

Speedloadn’ Hellwalker بهترین شات گان Legendary موجود در بازی Borderlands 3 است و حقیقتاً مانند یک غول آدم کش عمل می‌کند. مثل خیلی از بازی‌های ویدیویی، شات گان‌ها در بوردرلندز ۳ نیز برد بسیار کمی دارند اما وقتی در یک فاصله‌ی نزدیک قرار داشته باشید، هیچ چیزی نمی‌تواند در مقابل میزان Damage آن مقاومت کند. در ضمن، سرعت ریلود این سلاح نیز یکی از قابلیت‌های برجسته‌ی آن است. با توجه یه این که Hellwalker در هر شلیک، دو گلوله را پرتاب می‌کند، تقریباً بعد از هر حمله به یک ریلود نیاز خواهید داشت اما سرعت فرایند بارگذاری این سلاح به حدی بالا هست که هیچ مشکلی در اینباره نداشته باشید.

 

Double-Penetrating Occultist

Borderlands 3

Double-Penetrating Occultist

مزیت‌ها:

افزایش +۸۵ واحدی Splash Damage Radius

استفاده از ۲ گلوله در هر شلیک

زوم ۲٫۲X سلاح

اثرگذاری شدید روی نیروهایی که زره به تن ندارند

اگر به سلاح Unescapable Sellout دسترسی نداشته و به دنبال یک جایگزین خوب برای این پیستول می‌گردید، Double-Penetrating Occultis بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

این سلاح به جای سه فشنگ، از دو گلوله در هر بار شلیک استفاده می‌کند و قدرت تخریب بالایی دارد. عملکرد این سلاح در مقایسه با Sellout ضعیف‌تر است اما یکی از بهترین گزینه‌ها برای جایگزینی آن است.

 

Unescapable Sellout

Borderlands 3

Unescapable Sellout

مزیت‌ها:

افزایش +۲۰ درصدی سرعت شارژ اسلحه

افزایش +۱۲۰ واحدی Splash Damage Radius

استفاده از ۳ گلوله در هر شلیک

زوم ۲٫۹X سلاح

قابلیت سوییچ بین حالت‌های تیر اندازی آتشین و خورنده

و بالاخره به Unescapable Sellout می‌رسیم، بهترین پیستول لجندری که می‌توان در Borderlands 3 پیدا کرد.

این سلاح با شلیک سه فشنگ در هر آتش، به سرعت مهمات شما را خواهد سوزاند. این سلاح اساساً یک نارنجک انداز سریع و قدرتمند است که آسیب بسیار زیادی را به نیروهای دشمن وارد می‌کند. Sellout یکی بهترین گزینه‌ها برای رویارویی با گروهی از نیروهای دشمن است. شلیک کردن با این سلاح در میان جمعی از دشمنان شما در Borderlands 3، یکی از لذت بخش‌ترین تجربیات تیراندازی این بازی است.

با استفاده از این سلاح می‌توانید بین حالت‌های شلیک Incendiary یا آتشین و Corrosive یا شیمیایی (برای از بین بردن زره افراد) جا به جا شوید. از این رو Sellout برای درگیری با دشمنان زره پوش و بدون زره کاملاً مناسب می‌باشد. تنها نقطه ضعف این سلاح این است که Calypos اجازه نمی‌دهد تا استفاده از آن را ادامه دهید.

 

Bountiful Destructo Spinner

Borderlands 3

Bountiful Destructo Spinner

مزیت‌ها:

زوم ۲٫۲X سلاح

قابلیت سوییچ بین حالت‌های تیر اندازی شوک آور و Corrosive

 

با یک نگاه کوتاه به قابلیت‌ها و Perk های Bountiful Destructo Spinner، این سلاح در نگاه اول خیلی هم جذاب به نظر نمی‌رسد. اما اینطور نیست.

شاید همه از Cloud Kill تعریف کنند اما وقتی بحث بهترین SMGهای Legendary موجود در بازی به میان می‌آید، Destructo Spinner جایگاه ویژه‌ای دارد.

با وجود قابلیت سوییچ بین حالت‌های تیر اندازی شوک آور و خورنده در این سلاح، هیچ نیازی به این کار نیست. چون شما بر اساس هدفی که در مقابل دارید، می‌توانید به طور همزمان از دو نوع Damage در برابر دشمن استفاده کنید.

Destructo Spinner با حالت‌های شوک آور و Corrosive خود یکی از بهترین گزینه‌ها در برابر زره‌ها و سپرهای محافظ است و برای هر سبک و ساختاری، کاربردی و مفید خواهد بود.

 

Stuffed Quadomizer

Borderlands 3

Stuffed Quadomizer

مزیت‌ها:

افزایش +۵۴۰ واحدی Splash Damage Radius

استفاده از ۲ گلوله در هر شلیک

زوم ۱٫۵X سلاح

اگر اگر فقط می‌خواهید همه چیز را نابود کنید، قطعاً یک راکت لانچر به کار شما می‌آید. در مورد Stuffed Quadomizer، اوضاع بهتر هم می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از این سلاح در کسری از ثانیه، گروه بزرگی از نیروهای دشمن را به خاک و خون بکشید؛ به شرطی که مهمات کافی داشته باشید.

مهم‌ترین ضعف Quadomizer مصرف مهمات آن است و تا وقتی که موجودی مهمات خود را آپگرید نکرده‌اید، باید حواستان به جایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید، باشد.

اما اگر از مهمات کافی برخوردارید، قرار است لحظات جذابی را سپری کنید. صدمات ویژه‌ی Splash Damage Radius در این سلاح فوق العاده است و اگر طرف مقابل با راکت قدرتمند این سلاح کشته نشود، می‌توان بااستفاده از آن، نوعی تشعشعات DoT را به دور نیروهای دشمن ایجاد کرده و تیر خلاص را به سمت آن‌ها روانه کرد.

راهنمای بازی BorderLands 3 | پنج کاری که بعد از پایان بازی می‌‌توانید انجام دهید

این پنج مورد، بهترین سلاح‌های Legendary هستند که در Borderlands 3 پیدا می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی گیم پلی این بازی، از لینک‌های مفید زیر استفاده کنید.

کدامیک از چهار Vault Hunter برای شما مناسب‌تر است

 

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط