راهنمای بازی Apex Legends | معرفی آیتم‌های Hop-Up

آیتم‌های Hop-Up چه تأثیری بر سلاح‌های بازی Apex Legends دارند؟
Apex
Apex Legends

آیتم‌ها و الصاق شونده‌های Hop-Up، در واقع آیتم‌های ویژه و کمیابی هستند که تأثیر زیادی بر عملکرد سلاح‌های شما در بازی Apex Legends می‌گذارند. هر سلاح، به طور همزمان تنها یک Hop-Up را حمل می‌کند و آیتم مربوطه، تنها یکی از جوانب عملکرد سلاح را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بازی Apex Legends یک بازی بتل رویال، Free-to-Play و رقابتی است که برخورداری از یک برتری جزئی نسبت به رقیب، می‌تواند تأثیر چشم گیری بر موفقیت شما در بازی بگذارد. در این مطلب راهنمای بازی Apex Legends به بررسی مشخصات و تأثیر هر یک از Hop-Up ها بر سلاح و تجهیزات شما در بازی Apex Legends می‌پردازیم. با پی اس آرنا همراه باشید.

مطالب مرتبط: راهنمای بازی APEX LEGENDS | بهترین نقاط فرود در نقشه ی WORLD’S EDGE

 

قابلیت Double Tap Trigger

قابلیت Double Tap Trigger یکی از Hop-Up های بازی Apex Legends است که با دریافت این آیتم، می‌توانید مود جدیدی را در نحوه‌ی شلیک سلاح خود اعمال کنید. بر اساس این مود، شما با هر بار چکاندن ماشه، دو فشنگ به سمت دشمن شلیک می‌کنید.

 

قابلیت Hammerpoint Rounds

قابلیت Hammerpoint Rounds موجب می‌شود تا دمیج یا آسیبی که توسط شلیک شما به اهداف بدون سپر وارد می‌شود، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

 

قابلیت Precision Choke

برای استفاده از Hop-Up های Precision Choke باید ابتدا این آیتم را روی یک اسلحه‌ی مناسب سوار کرده و سپس نشانه گیری کنید. با شارژ شدن اسلحه، گستره‌ی پخش شدن فشنگ تا سه سطح کاهش پیدا می‌کند و بعد از شارژ کامل، شلیک شما به طور فوق العاده دقیقی به هدف برخورد می‌کند. سلاح Peacekeeper شارژ سلاح را بعد از سوییچ به حالت hip-fire بای مدت کوتاهی حفظ می‌کند، در حالی که Triple-Take به سرعت شارژ را خالی می‌کند.

 

قابلیت Selectfire Receiver

Hop-Up های Selectfire Receiver موجب می‌شوند تا سلاح‌های Prowler به جای شلیک سه تیر، به صورت کاملاً اتوماتیک شلیک کنند. با نصب Selectfire Receiver بر روی سلاح Havoc Rifle می‌توان یک شلیک قدرتمند لیزری به سمت دشمن حواله کرد.

 

قابلیت Anvil Receiver

Anvil Receiver موجب افزایش آسیب سلاح‌های نیمه اتوماتیک بر روی افراد دشمن شده اما نرخ آتش اسلحه را کاهش می‌دهد. در واقع، این عمل با به کار گیری مهمات بیشتر در هر شلیک صورت می‌گیرد.

 

قابلیت Turbocharger

قابلیت Turbocharger موجب می‌شود تا سلاح‌هایی که قبل از شلیک به شارژ شدن نیاز دارند، بدون اتلاف وقت شلیک کرده و عملاً همواره در حالت شارژ قرار داشته باشند. سلاح Devotion با نصب Turbocharger بلافاصله می‌تواند در سریع‌ترین حالت خود شلیک کند و سلاح Havoc Rifle بدون نیاز به شارژ شدن شلیک می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی آموزش بازی Apex Legends می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط