راهنمای بازی Apex Legends | راهنمای باز کردن مخازن در نقشه World’s Edge

در این نقشه سه مخزن قفل، که هر کدام شامل منابع بنقش‌‌رنگ (Epic) و طلایی (Legendary) هستند، وجود دارد
Apex
Apex

به روز رسانی فصل سوم بازی Apex Legends، نقشه‌ی جدیدی به نام World’s Edge را به آن اضافه می‌کند. در این نقشه سه مخزن قفل، که هر کدام شامل منابع بنفش‌‌رنگ (Epic) و طلایی (Legendary) هستند، وجود دارد. این مخازن با وجود بسته بودن در ابتدای فصل، اکنون باز هستند و مخاطبان برای ورود به آن‌ها، تنها نیاز به کلید مخصوصشان دارند. در ادامه به چگونگی یافتن این کلیدها و آن‌چه که می‌توانید در این مخازن انتظارش را داشته باشید، می‌پردازیم.

یافتن کلید

Apex

یک Vault Key در بین لوت‌های کارگو

اولین کاری که برای باز کردن این مخازن در نقشه‌ی جدید بازی Apex Legends باید انجام دهید، یافتن روباتی پرنده است. چندین مورد از این روبات‌ها در نقشه‌ی بازی پراکنده شده و ممکن است هر کدام از آن‌ها، کلید مورد نیاز برای باز کردن مخازن اشاره شده، را داشته باشند. به نظر می‌رسد آن دسته از این روبات‌ها که از کلید برخوردار هستند، نوری قرمز رنگ از خود ساطع و باقی آن‌ها از رنگ‌هایی مختلف استفاده کنند.

این مخازن با وجود بسته بودن در ابتدای فصل، اکنون باز هستند و مخاطبان برای ورود به آن‌ها، تنها نیاز به کلید مخصوصشان دارند

هنوز درصد احتمال حضور این روبات‌های مخصوص در هر دست از بازی Apex Legends، مشخص نیست. هنگامی که این روبات را مشاهده کردید، باید او را نابود کرده و سپس محتوای موجود در محفظه‌اش را بردارید. هر سه مخزن مورد بحث در نقشه‌ مشخص شده و تمامی آن‌ها در تونل‌ها قرار دارند.

باز کردن درب مخازن

هنگامی که به یکی از این مخازن رسیدید، برای باز کردن آن‌ها به چند ثانیه زمان نیاز دارید. همان‌طور که اشاره شد، در این مخازن بهترین منابع بازی، منابع طلایی و بنفش، وجود دارند که شامل مواردی چون کوله‌پشتی‌ها، سپرهای مختلف، کلاه‌خودها و چندین الحاقی تفنگ‌های مختلف و Phoenix Kit می‌شوند. به نظر نمی‌رسد که در این مکان‌ها خبری از مهمات یا تفنگ‌ها باشد.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط