راهنمای استفاده از کارت‌های جدید TI9 در چالش بین المللی بازی Dota 2

The International 2019 Dota 2 Fantasy Challenge
Dota 2

مسابقات The International بازی Dota 2 در سال ۲۰۱۹، کارت‌های TI9 چالش فانتزی امسال خود را در دسترس کاربران قرار داده است. بازیکنانی که می‌خواهند در رقابت TI9 امسال حضور موفقی داشته باشند، باید به نکاتی که در این مطلب به آن اشاره خواهد شد، توجه کنند.

چالش فانتزی The International 2019  بسیار ساده است؛ بازیکنان باید با استفاده از کارت‌های TI9 بهترین عملکرد تیمی را در هر روزی که از این تورنومنت می‌گذرد، به ثبت برسانند. در بازی Dota 2 می‌توانید روزانه در یک تیم پنج نفره‌ی متشکل از بازیکنان حرفه‌ای در چالش شرکت کنید. امتیاز کلی اعضای گروه بر اساس تعداد Kill، کمپ‌های تصاحب شده، تاورهای تخریب شده و چند معیار دیگر محاسبه می‌شود.

بازیکنان در این چالش، علاوه بر جذابیت و سرگرمی رقابت در کنار کلیه‌ی اعضای جامعه‌ی بزرگ Dota 2، می‌توانند در صورت ثبت امتیازهای بالا در جدول رده بندی مسابقات، به لول‌های بالاتری از TI9 Battle Pass دست یابی پیدا کنند. لول‌های جدید، گنجینه‌ها و ویژگی‌های قفل گشایی شده‌ی مختلف و متعددی را برای کاربران به ارمغان خواهند آورد.

چگونه در چالش فانتزی The International Dota 2 در سال ۲۰۱۹ شرکت کنیم؟

به منظور شرکت در رقابت‌های امسال، باید ابتدا نسبت به جمع آوری کارت بازیکنان بازی اقدام کنید. هر یک از Battle Pass های استاندارد، ۱۵ پک رایگان دریافت می‌کنند که هریک از این پک‌ها متشکل از ۵ کارت بازیکن منحصر به فرد است. برای باز کردن این پک‌ها، کافیست به پنل “Player Cards” در صفحه‌ی اختصاصی چالش امسال مراجعه کرده و روی کلید “Open Player Card Packs” کلیک کنید.

Dota 2

پنل Player Cards در بازی Dota 2

هریک از بازیکنان می‌توانند با استفاده از کارت‌های نقره‌ای یا طلایی، تیم خود را ارتقا دهند. این کار موجب بالا رفتن امتیازهای دریافتی از هر کارت می‌شود. به عنوان مثال، اگر کارت Maroun “Gh” Merhej،  یار پشتیبان تیم Liquid از نوع طلایی باشد، مجموع امتیازات بدست آمده از هر کمپ کریپ‌ها به میزان ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. حداقل یکی از کارت‌های موجود در هر پک، نقره‌ای یا طلایی خواهد بود.

مجموع امتیازات جمع آوری شده در پایان هر روز از این تورنومنت، به عنوان امتیاز کلی تیم در نظر گرفته می‌شود. در جدول زیر می‌توانید سیستم امتیاز دهی این چالش را مشاهده کنید.

آمار امتیاز
Hero Kills ۰٫۳
کشته شدن -۰٫۳
کمک ۰٫۱۵
Gold در دقیقه ۰٫۰۰۲
Tower Kill ۱
Roshan Kill ۱
پیروزی در درگیری‌های تیمی ۳
جایگذاری تجهیزات ۰٫۵
تصاحب کمپ‌ها ۰٫۵
Rune ها ۰٫۲۵
اولین Blood Score ۴
پیاده کردن Stun ها ۰٫۰۵

 

آموزش خرید و تبادل کارت‌ها با استفاده از DUST

Dota 2

تبادل کارت و Dust در چالش فنتزی Dota 2

در بازی Dota 2 می‌توانید از طریق پرداخت Dust کارت‌های اضافی خریداری کنید. سیستم خرید پک‌ها و کارت‌های این بازی نیز مانند بازی‌های مشهور کارتی مانند Heartstone طراحی شده است. شما می‌توانید با پرداخت ۱۰ عدد Dust، یک پک معمولی خریداری کنید. برای خرید پک‌های ویژه، به ۳۰ عدد، و پک‌های Premium که حداقل یک کارت طلایی در آن‌ها وجود خواهد داشت، به ۵۰ عدد Dust احتیاج خواهید داشت.

برای تبادل کارت‌های بازیکنان بین المللی با Dust نیز باید در کالکشن خود، به دنبال کارت‌هایی بگردید که علامت چندتایی در گوشه‌ی آنها ثبت شده باشد. این علامت نشان می‌دهد که شما بیش از یک کارت از نوع دارید و می‌توانید تعداد اضافی آنها را با Dust تبادل کنید. در ضمن به محض باز کردن یک پک، می‌توانید تعداد کارت‌هایی را که تمایل داشتید با پرداخت Dust دو برابر کنید.

قرار دادن بازیکنان Dota 2 در چالش فانتزی این بازی

Dota 2

تب Fantasy در Dota 2

به منظور تشکیل تیم رویایی مورد نظر خود از بازیکنان حرفه‌ای، کافیست در تب “Fantasy” در هریک از جایگاه‌ها و نقش‌های پنجگانه‌ی این چالش، کارت بازیکن مورد نظر را از کالکشن خود انتخاب کنید.

در زمان مدیریت گروه خود، باید همیشه مطمئن شوید که بازیکنی که انتخاب کرده‌اید، در آن روز بازی داشته باشد. به طور کلی بازیکنانی که در بازی‌های بیشتری شرکت داشته‌اند، از آنجا که از فرصت بیشتری برای امتیازگیری برخوردار بوده‌اند، ارزش بالاتری از یک کارت طلایی که هیچ بازیی ندارد، دارند. به عنوان مثال، کارت معمولی و نه چندان مشهور Jean Pierre “Chris Luck” Gonzales اگر در برای یک روز، در چهار بازی مختلف زمان بندی شده باشد، از یک کارت طلایی Amer “Miracle-” Al-Barkawi که فقط در یک بازی زمان بندی شده، ارزش بیشتری خواهد داشت.

 

بازیکنانی که در بازی‌های بیشتری دارند، از آنجا که از فرصت بیشتری برای امتیازگیری برخوردار بوده‌اند، ارزش بالاتری دارند

 

در رورهای ابتدایی مرحله‌ی گروهی TI9، هر یک از تیم‌ها حداقل در چند بازی شرکت می‌کنند. رفته رفته متوجه خواهید شد که بازیکنانی که در هیچ یک از بازی‌ها شرکت نداشته‌اند، تنها موجب هدر رفتن یکی از جایگاه‌های گروه شما خواهند شد؛ چرا که هیچ درآمدی را برای تیم به همراه نخواهند داشت. زمان تشکیل گروه، رأس ساعت ۱۸:۰۰ هرروز، متوقف خواهد شد لذا بازیکنان باید هرچه زودتر به نهایی کردن لیست خود بپردازند.

استراتژی‌های برتر چالش فانتزی TI9

علاوه بر اطمینان از فعال بودن اعضای گروه در هر روز، استفاده از بازیکنانی که بر اساس ضوابط جدول بالا، امتیازات بیشتری را جمع آوری می‌کنند، برای موفقیت در جدول رده بندی الزامی خواهد بود؛ بازیکنانی مانند YapzOr از تیم Secret و یا SamaiL و Vitrus از تیم Evil Genius که با عملکرد فوق العاده‌ی خود در هر بازی، جایگاه گروه شما را در جدول بالا و بالاتر می‌برند.

چالش The International بازی Dota 2، در حال حاضر رکورددار بزرگترین سرمایه گذاری در جوایز تاریخ بازی‌های esports است. بازیکنان و علاقه مندان به بازی‌های esports می‌توانند از ۱۵ ام الی ۲۵ ام آگوست، بزرگترین رویداد بین المللی Dota 2 را تجربه کنند.

مطالب مشابه: جایزه‌ مسابقات The International 2019 بازی Dota 2 در تاریخ eSports رکورد زد

 

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link