رابرت پتینسون تمرینات خود را برای نقش بتمن آغاز کرد

آغاز روند دشواری که پتینسون برای رسیدن به آمادگی بدنی لازم باید طی کند!
بتمن
بتمن

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) برای بازی در نقش اصلی فیلم بتمن (The Batman) ساخته‌ی مت ریوز (Matt Reeves)، تمرینات خود را آغاز کرد. پتینسون در اردیبهشت ماه به عنوان جدیدترین بازیگر نقش بتمن معرفی شد و این نقش را از بن افلک (Ben Afleck) بازیگر بتمن در فیلم لیگ عدالت (Justice League) گرفت، در همین حال طرفداران نیز با شنیدن این خبر واکنش‌های متفاوتی را نشان دادند.

از زمانی که اضافه شدن پتینسون اعلام شد، رفته‌رفته دیگر بازیگران فیلم بتمن نیز مشخص شدند. زویی کراویتز در نقش زن گربه‌ای (Catwoman)، پاول دانو در نقش ریدلر (The Riddler) و جفری رایت نیز در نقش جیم گوردن، در این فیلم حضور دارند. از آنجایی که ریوز شخصیت بتمن را به دست گرفته جزییات این فیلم و آینده‌ی آن هنوز مشخص نشده‌اند، اما پتینسون اخیراً  به این موضوع اشاره کرد که بتمن از نظر او یک قهرمان نیست و همین قضیه کمی طرفداران را متعجب می‌کند. ریوز برای به عهده گرفتن سرنوشت مدافع گاتهام، اعلام کرده بود که قصد دارد به ریشه‌ی تاریخی این شخصیت در کمیک بوک‌ها رجوع کند، در آن‌ زمان‌ها بتمن بیشتر یک کارآگاه بود تا قهرمان.

برای آماده کردن مقدمات حضور دوباره‌ی بتمن در سینما، پتینسون تمرینات دشواری را برای رسیدن به اندام ایده‌آل شخصیت بروس وین آغاز کرده است. ریگان ماچادو (Rigan Machado)، مربی پتینسون، تصویری را از خودش و پتینسون در حال تمرین در باشگاهی منتشر کرده که نشان می‌دهد این بازیگر در حال آماده شدن برای پذیرش این نقش است. عکس منتشر شده را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید:

بتمن

تصویری که مربی پتینسون منتشر کرده

شروع تمرینات برای بازی در این نقش، درواقع جزو آخرین مراحل روند تبدیل پتینسون به شوالیه‌ی تاریکی است. اخیراً، این بازیگر (احتمالاً به شوخی) اعلام کرد که او با الهام گرفتن از ویلم دافو (Willem Dafoe) بازیگر فیلم The Lighthouse، صدای کاراکتر بتمن را نیز انتخاب کرده است. پتینسون در حال حاضر لباس بتمن (Batsuit) را نیز امتحان کرده و با کریستوفر نولان، کارگردان سه‌گانه شوالیه‌ی تاریکی (Dark Knight) درباره اجرای فیزیکی صحبت‌هایی انجام داده تا از او راهنمایی بگیرد (نولان و پتینسون برای ساخت فیلم Tenet در حال همکاری هستند).

در واقع، به نظر می‌رسد که Pattinson برای ایفای نقش بتمن، آمادگی لازم را دارد، که با توجه به تعهد این بازیگر برای قبول کردن نقش‌های قبلی خود، این موضوع چندان غیرمنتظره نیست. زمانی که بحث آمادگی بدنی به میان می‌آید، پتینسون راه درازی را برای رسیدن به کریستین بیل در پیش دارد، بیل برای بازی در نقش وین در سه‌گانه شوالیه تاریکی، خود را به یک مدل فیزیکی اصیل تبدیل کرد. برای دیدن ظاهر و صدای پتینسون باید تا اکران فیلم The Batman منتظر بمانیم؛ البته، مهم نیست که او چه کاری انجام می‌دهد، بدون شک افرادی هستند که بازی او را نقد کنند.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط