دومین تریلر فیلم The King’s Man اطلاعات بیشتری را منتشر می‌کند

در حالیکه دولت مردان منتظر دستور هستند، افراد Kingsman وارد عمل می‌شوند!
Kingsman
The King's Man
دومین تریلر فیلم The King’s Man اطلاعات بیشتری را منتشر می‌کندReviewed by نیما احمدی on Sep 30Rating: 5.0دومین تریلر فیلم The King’s Man اطلاعات بیشتری را منتشر می‌کند

تریلر جدیدی از فیلم پیش‌درآمد Kingsman با نام The King’s Man به صورت رسمی منتشر شد – و در آن شاهد صحنه‌های بسیار هیجان‌انگیزی هستیم. این فیلم داستان اصلی سرویس مخفی جاسوسی فیلم‌های Kingsman: The Secret Service 2014 و Kingsman: The Golden Circle 2017 را روایت می‌کند.

Ralph Fiennes در این فیلم نقش بنیان‌گذار این سرویس اطلاعاتی را برعهده داشته و Harris Dickinson نیز نقش شاگرد او را بازی می‌کند. کاراکتر Fiennes در این تریلر توضیح می‌دهد که این گروه، اولین سرویس اطلاعاتی مستقل بوده و قادر است تا سریعتر از دولت اقدامات لازم را انجام بدهد. او می‌گوید:

در حالیکه دولتمردان منتظر دستور هستند، افراد ما وارد عمل می‌شوند.

در توضیحات این فیلم می‌خوانید:

از آنجایی که کلکسیون بدترین ستمگران و مغز متفکران جرم و جنایت، سعی دارند تا با نقشه‌های خود میلیون‌ها نفر را از بین ببرند، فردی باید در مقابل آن‌ها ایستاده و این مجرمان را متوقف کند. در این فیلم ریشه‌های تولد اولین سازمان سرویس اطلاعاتی مستقل را در The King’s Man کشف خواهید کرد.

در فیلم The King’s Man افرادی همچون Gemma Arterton، Rhys Ifans، Matthew Goode و Tom Hoolander ایفای نقش کرده‌اند. جدیدترین فیلم فرانچایز Kingsman، مجدداً توسط Matthew Vaughn کارگردانی شده است. از آنجایی که The King’s Man، پیش‌درآمدی بر فرانچایز Kingsman است، در نتیجه ستارگان فیلم‌های قبلی (Colin Firth و Taron Egerton) در این قسمت حضور ندارند. شما می‌توانید دومین تریلر فیلم The King’s Man را در قسمت زیر مشاهده کنید:

تمام فیلم‌های این سری بر اساس فرانچایز کمیکی با نام «سرویس مخفی Secret Service» ساخته شده‌اند، خالق اصلی این کمیک‌ها، Mark Miller و Dave Gibbons هستند. فیلم The King’s Man در ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰) به روی پرده سینماها می‌رود. نظر شما درباره سومین قسمت از فرانچایز محبوب Kingsman چیست؟ آیا برگشتن به ریشه‌ها و روایت داستان شکل‌گیری این سرویس اطلاعاتی تصمیم درستی است؟ دیدگاه خود را درباره فیلم The King’s Man (سومین قسمت از فرانچایز Kingsman) در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب: اولین تریلر و پوستر فیلم The King’s Man منتشر شد

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط