فیلم Deadpool 3 ممکن است با درجه بندی سنی R ساخته نشود

توضیحات کارگردان فیلم Deadpool 2 درمورد آینده فرانچایز
Deadpool 3
Deadpool 3

دیوید لیچ (David Leitch)، کارگردان فیلم Deadpool 2، عقیده دارد، ساخت فیلم Deadpool 3 نیازی به درجه بندی سنی R ندارد. در حالی که از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رونمایی شد، کمپانی مارول حتی ساخت فیلم‌های آینده جهش یافتگان را تایید کرد، اما درمورد فرانچایز ددپول ساکت ماند. همچنین فیلم‌های ساخته شده از مردان ایکس، تاکنون نقدهای ضد و نقیض فراوانی را دریافت کرده‌اند و این در حالی است که فیلم‌های ددپول در دنیای جهش یافتگان، هم از نظر درآمد هم نقدها، یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

پیش از این، باب ایگر (Bob Iger)، رئیس کمپانی دیزنی، اعلام کرده بود که با ادامه ساخت فیلم‌های ددپول با درجه بندی R، موافق است و حتی کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر Marvel Studios، علاقه خود به این موضوع را نشان داد و اصرار داشت که تغییری در ساختار فرانچایز صورت نگیرد. این بدان معناست که ددپول از دنیای سینمایی مارول جدا خواهد بود. در یک مصاحبه، لیچ اذعان داشت:

این فرانچایز با درجه بندی سنی R به پیش رفته است، پس لزوما در دنیای سینمایی مارول ظاهر نخواهد شد، اما نیازی هم نیست که با چنین درجه بندی ادامه دهد و دیزنی هم لزوما نباید خود را با درجه بندی سنی PG-13 محدود کند. به نظرم درمورد Deadpool یک ایده خوشحال کننده خواهیم یافت.

فرانچایز ددپول، یکی از چالش برانگیزترین فرانچایزهای پیشنهادی برای دنیای سینمایی مارول است، چراکه از یک طرف، موفقیت و شهرت خود را ثابت کرده و برای ادامه دادن روند درجه بندی سنی R آماده‌تر است و از طرف دیگر، مارول برای بدست آوردن و ورود این شخصیت به دنیای خود تلاش خواهد کرد که البته با تناقض‌هایی روبرو می‌شود. لیچ اعلام کرد که مارول هم اکنون درحال یافتن راهی مناسب برای ورود ددپول به دنیای سینمایی خود است و صحبت درمورد Deadpool مراحل اولیه خود را می‌گذراند.

به عقیده لیچ، توافقی مثبت اتفاق خواهد افتاد و ددپول برای ظاهر شدن در MCU سازگاری خود را خواهد یافت، اما فقط به اندازه‌ای تغییر خواهد کرد که به فرانچایز خود صدمه‌ای نزند. حال با موفقیت فیلم Once Upon A Deadpool با درجه سنی پایین‌تر، امیدها برای ادامه دادن چنین روندی بیشتر شده و مارول برای استفاده از این شخصیت محبوب شرایط بهتری را در اختیار دارد و به هر حال در آینده‌ای نه چندان دور باید شاهد اخبار مربوطه باشیم.

دسته بندی
اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link