خالق سریال Peaky Blinders از ساخت یک اسپین آف خبر می دهد

احتمالا این اسپین آف در قالب یک فیلم ساخته شود!
Peaky Blinders
Peaky Blinders
خالق سریال Peaky Blinders از ساخت یک اسپین آف خبر می دهدReviewed by نیما احمدی on Sep 16Rating: 5.0خالق سریال پیکی بلایندرز از ساخت یک اسپین آف خبر می دهد

خالق سریال جذاب پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)، محصولی درام از شبکه BBC، امیدوار است که پس از اتمام این سریال، عنوان فرعی از آن را بسازد. استیون نایت (Steven Knight)، فردی که حماسه‌ی جنایی بیرمنگهام را نوشته است، قصد دارد تا پس از اتمام فصل پایانی سریال پیکی بلایندرز، پروژه‌ی جدیدی را آغاز کند. آقای نایت در جشنواره Peaky Blinders، درباره برنامه‌ی آینده‌ی خود برای این دنیای زیرزمینی صحبت‌هایی کرده است.

Peaky Blinders

Steven Knight / استیون نایت خاالق سریال Peaky Blinders

او به شدت از ساخت پیش‌درآمد این سریال پرهیز می‌کند و قصد دارد تا از بازیگران این سریال برای پروژه بعدی خود استفاده کند. لیام گالاگر (Liam Gallagher) نیز نسبت به حضور در پروژه بعدی این سریال، ابراز علاقه کرده است.

استیون نایت می‌گوید:

من در حال حاضر شش فصل از این سریال را به اتمام رسانده‌ام. پس از ساخت هفتمین فصل، قصد دارم تا اسپین آفی از این سریال را بسازم، احتمالاً این اسپین آف یک فیلم خواهد بود. این به ما بستگی دارد. به افرادی که در این پروژه حضور دارند.

آقای نایت اعلام کرد که او درباره نسخه آینده این فیلم با کمک کیلین مورفی (Cillian Murphy)، ستاره این سریال و Caryn Mandabac، تهیه‌کننده سریال، تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

نویسنده این سریال گفته است که با توجه به بازه زمانی سریال و برخورد آن به زمان جنگ جهانی اول، احتمالاً از ساخت پیش‌درآمد دوری خواهد کرد. او اضافه کرد:

مشکل من با پیش‌درآمد محدود شدن آن در آینده‌ی اینگونه پروژه‌ها است، اینکه شما می‌دانید انتهای سریال به کجا ختم می‌شود. شما نمی‌توانید در پیش‌درآمد، کاراکتری را که در سریال اصلی حضور داشته است را بکشید.

آقای نایت در جشنواره پیکی بلایندرز مخالفت خود را نسبت به حضور گالاگر در پروژه اسپین آف آینده Peaky Blinders اعلام کرد. او اضافه کرد: «چیزی که من نمی‌خواهم انجام بدهم، پرکردن صحنه‌های پروژه بعدی با چهره‌هایی است که برای دیگران آشنا هستند، این موضوع باعث پرت کردن حواس مخاطب می‌شود.»

فصل ششم سریال Peaky Blinders به تازگی آغاز شده و شما می‌توانید آن را مشاهده کنید. نظر شما درباره حضور نداشتن افراد مشهور این سریال در اسپین آف بعدی پیکی بلایندرز چیست؟ آیا به کارگیری بازیگران جدید می‌تواند مخاطبین را راضی نگه دارد؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط