حالت‌های جدیدی به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه می‌شوند

منتظر حالت‌های 1v1 و 3v3 در Gunfight باشید
Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare

حالت‌های جدید تیم‌های ۱v1 و ۳v3 به بخش Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه می‌شوند. جوئی سیکات (Joe Cecot)، دستیار کارگردان طراحی بخش چندنفره بازی در استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، در پاسخ به این سوال که آیا اینفینیتی وارد برنامه‌‌هایی برای گسترش حالت محبوب Gunfight، فرای گزینه ۲v2 فعلی‌اش دارد، تائید کرد که نه تنها حالت ۳v3 در دست ساخت قرار دارد، بلکه تیم توسعه بازی به دنبال کار بر روی حالت ۱v1 نیز است.

مطلب مرتبط: مد Gunfight بازی Call Of Duty Modern Warfare بهترین مد این سری است

خبر بد این است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این انتشار این حالت‌ها اعلام نشده و سیکات در این خصوص صریح صحبت نکرده است بنابراین فعلا باید منتظر این عرضه این حالت‌ها باشیم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

حالت بتل رویال بازی شامل هر دو نوع مسابقات عمومی و خصوصی می‌شود که تیم‌های تک نفره، دو نفره و چهار نفره را پشتیبانی می‌کند.

در سایر اخبار مربوط به بازی Call of Duty: Modern Warfare، اخیرا دیتاماینرها با جستجو در فایل‌های مربوط به بازی، اطلاعات مخفی ارزشمندی از جمله اسامی مناطق موجود در نقشه بتل رویال، نقاط مورد علاقه، حالت‌ها، انواع ماموریت‌ها، اسامی لوت‌ها و زره‌ها، پرک‌های بازیکن، killstreakها و همچنین تمامی گزینه‌های پیش‌فرض و اختیاری بازی را کشف کرده‌اند. اطلاعاتی که نشان می‌دهد بخش لابی بتل رویال بازی تا ۲۰۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کند.

طبق این اطلاعات، این حالت شامل هر دو نوع مسابقات عمومی و خصوصی می‌شود که تیم‌های تک نفره، دو نفره و چهار نفره را پشتیبانی می‌کند. در این زمینه می‌توان مقایسه‌ای با بازی بتل رویال Apex Legends انجام داد که تنها از تیم‌های سه نفره در مسابقات خود پشتیبانی می‌کند و حالت دو نفره نیز گاهی اوقات و تنها به عنوان یک رویداد زمانی محدود در دسترس قرار می‌گیرد.

مطلب مرتبط: بازی Call of Duty Modern Warfare | بررسی بهترین تفنگ های موجود در بازی

اکتیویژن در گزارش Quarterly Earnings خود در ماه نوامبر اظهار داشت که محتویات بتل پس تائید شده برای بازی Call of Duty: Modern Warfare (که جایگزین لوت باکس‌ها شده است) در ماه دسامبر و «با تاخیر جزئی نسبت به برنامه اصلی» عرضه خواهد شد. اکتیویژن وعده داده است که سیستم بتل پس بازی به «بازیکنان اجازه می‌دهد تا محتویاتی که بدست می‌آورند و یا خریداری می‌کنند و زمان عرضه سیزن‌های لایو بعد از انتشار را مشاهده کنند؛ بنابراین شما می‌توانید محتویات مناسبتی جدید بازی Modern Warfare که مناسب با هر سیزن عرضه می‌شوند را آزاد کنید».

بازی Call of Duty: Modern Warfare در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد.

 

Summary
حالت‌های جدیدی به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه می‌شوند
Article Name
حالت‌های جدیدی به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه می‌شوند
Description
منتظر حالت‌های 1v1 و 3v3 در Gunfight باشید
Author
Publisher Name
psarena
Publisher Logo
دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط