جزییات رویداد هالووین بازی Apex Legends

رویداد هالووین بازی Apex Legends چند وقتی است که کم و بیش تایید شده است
apex
جزییات رویداد هالووین بازی Apex Legends

ماه اکتبر یکی از شلوغ‌ترین و جذاب‌ترین ماه‌های سال میلادی است. در این ماه رویدادهای فراوانی چون Inktober (که در آن هر روز نقاشان و طراحان تصویری با موضوعی خاص را خلق می‌کنند) برگزار می‌شوند. با این حال بدون شک مهم‌ترین رویداد ماه اکتبر، جشن هالووین است که در انتهای این ماه قرار گرفته و اتمسفری خاص و گیرا را در بسیاری از کشورهای جهان ایجاد می‌کند. بسیاری از بازی‌ها نیز با استفاده از این فرصت تصمیم می‌گیرند تغییری موقتی در فضای خود ایجاد کرده و با جریان هالووین همراه شوند. به نظر می‌رسد که امسال سازندگان بازی Apex Legends چنین برنامه‌ای را در سر دارند.

apex

جزییات رویداد هالووین بازی Apex Legends

رویداد هالووین بازی Apex Legends چند وقتی است که کم و بیش تایید شده است. به نظر می‌رسد که می‌توانیم انتظار طرح‌های ترسناک، خوف‌انگیز و جذابی را از این اثر داشته باشیم. البته این تغییرات تنها تزیینی و ظاهری نبوده و باید انتظار حالت‌های مخصوصی را برای هالووین در این بازی داشت. می‌دانیم که نام رویداد هالووین این بازی Fight or Flight خواهد بود. این موضوع از یکی از Badgeهای جدید اضافه شده به منوی انتخاب تجهیزات مشخص است.

در همین زمان، یکی از مخاطبان بازی سعی کرده با داده‌کاوی آن اطلاعات بیشتری از این رویداد به دست آورد و به نتایج جالبی نیز رسیده است. نخستین مورد تصویری متفاوت از شخصیت Wraith و نقشه‌ای به نام Shadowfall هستند. از تصاویر و اطلاعات به دست آمده، به نظر می‌رسد که نقشه‌ی اصلی بازی به مناسبت هالووین دچار تغییراتی خواهد شد و ظاهری شبانه و متروکه پیدا خواهد کرد. همچنین این نقشه رویداد مخصوص به خود را خواهد داشت که با توجه به اطلاعات لو رفته حالتی یک نفره بوده که در آن مخاطبان کشته شده به زامبی تبدیل می‌شوند. این حالت صورتی PvEمانند نیز داشته و اطلاعات موجود در فایل‌های بازی بیان می‌کنند که ۱۰ نفر باقی‌مانده در انتهای بازی باید به کمک یکدیگر با ارتش مردگان متحرک مبارزه کنند.

apex

جزییات رویداد هالووین بازی Apex Legends

نام رویداد هالووین این بازی Fight or Flight خواهد بود

به نظر می‌رسید که این حالت با یکی دیگر از شخصیت‌های لو رفته‌ی بازی Apex Legends به نام Revenant در ارتباط باشد. شخصیتی که طبق فایل‌های صوتی عضو مهمی از رویداد بوده و به نظر می‌رسد که در تغییرات وحشتناک نقشه‌ی بازی مسئول بوده است. به نظر می‌رسد که استودیوی Respawn در معرفی این شخصیت همچون شخصیت Crypto عمل کرده و به آرامی از طریق این رویداد او را به بازی اضافه کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهبازی Apexمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط