جدول Box Office این هفته و صدرنشینی مجدد فیلم Spider-Man: Far from Home

جدیدترین فیلم مردعنکبوتی به مرز فروش میلیادری نزدیک شد
Spider-Man: Far From Home
Spider-Man: Far From Home

جدول Box Office این هفته با صدرنشینی مجدد فیلم Spider-Man: Far from Home همراه بود، در حالی که انیمیشن Toy Story 4 با روند فروش موفقیت آمیز خود به پنجمین انیمیشن پرفروش استودیو پیکسار تبدیل شد.

جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی از کمپانی سونی در هفته دوم فروش خود با حدود ۵۱ درصد افت فروش داخلی و کسب ۴۵٫۳ میلیون دلار، مجموع درآمد خانگی خود را به رقم ۲۷۵ میلیون دلار افزایش داد. در همین هنگام، فیلم در ۱۰۰ سنیمای جدید خارجی اکران شد و مجموع فروش جهانی خود را پس از ۱۷ روز به حدود ۸۵۰ میلیون دلار رساند. فروش ۵۷۲ میلیون دلاری عنوان Far from Homeدر عرصه بین المللی و شکستن رکورد فیلم Spider-Man 3با فروش بین المللی ۵۵۵ میلیون دلار، این فیلم را در جایگاه پرفروشترین فیلم فرانچایز مرد عنکبوتی در بازار خارجی قرار داد.

جایگاه دوم جدول Box Office مجددا در اختیار انیمیشن Toy Story 4 با ۳۹ درصد افت در چهارمین هفته فروش و کسب ۲۰٫۶۶ میلیون دلار بصورت داخلی قرار گرفت. مجموع فروش خانگی این انیمیشن هم اکنون به ۳۴۶ میلیون دلار رسیده است و بعنوان پنجمین انیمیشن پرفروش داخلی پیکسار شناخته شد. داستان اسباب بازی ۴ در عرصه بین المللی با کسب ۴۸٫۱ میلیون دلار طی این هفته، مجموع فروش خارجی خود را به رقم ۴۲۵ میلیون دلار نزدیک کرد و مجموع فروش جهانی آن هم اکنون به ۷۷۱ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Crawl از کمپانی Paramount با درجه سنی R و ژانر هیجان، به تازگی اکران شد و در هفته اول فروش خود با کسب ۱۲ میلیون دلار بصورت داخلی، در جایگاه سوم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم همچنین در ۲۰ سینمای خارجی اکران شد و فروش بین المللی ۴٫۸ میلیون دلار را بدست آورد.

در ادامه فیلم تازه اکران Stuber از کمپانی فاکس و دیزنی در اولین هفته فروش خود با کسب ۸ میلیون دلار در جایگاه چهارم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم با ژانر کمدی و درجه بندی سنی R توانست ۳ میلیون دلار فروش بین المللی را نیز کسب کند.

در نهایت فیلم Yesterday در هفته سوم فروش خود با ۳۳ درصد افت فروش و کسب ۶٫۷۵ میلیون دلار فروش داخلی، مجموع این فروش را به ۴۸٫۳ میلیون دلار رساند و در جایگاه پنجم جدول Box Office این هفته قرار گرفت. Yesterday همچنین در عرصه بین المللی با فروش ۷٫۸ میلیون دلار، مجموعا تاکنون از بازارهای خارجی بیش از ۳۲ میلیون دلار را کسب کرد و فروش جهانی را به ۸۰٫۵ میلیون دلار رساند.

جدول هفتگی Box Office از تاریخ ۲۱ الی ۲۳ تیر (۱۲ الی ۱۴ جولای):

Box Office

دسته بندی
اخبار سینمامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link