توسعه دهنده Hitman پروژه جدید خود را با همکاری Warner Bros معرفی کرد

IO Interactive قصد دارد همکاری خود را با Warner Bros ادامه دهد!
Hitman
Hitman

پس از همکاری IO Interactive و Warner Bros. برروی بازی‌های Hitman 2 و Hitman HD Enhanced Collection، حال Interactive Entertainment اعلام کرد که این دو استودیو قصد دارند تا همکاری خود را برروی یک بازی جدید ادامه دهند.

هنوز جزییات این عنوان جدید منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که این عنوان به بازی Hitman ارتباطی ندارد. بیانیه‌ای از طرف Hakan Abrak، مدیرعامل IO، اشاره کرد که این پروژه در «دنیای جدیدی» جریان دارد که Agent 47 در مرکز آن حضور ندارد. اطلاعاتی همچون تاریخ انتشار و پلتفرم‌های این بازی نیز هنوز منتشر نشده‌اند.

Hitman

Hitman

از آنجایی که قبلاً می‌دانستیم استودیوی IO برروی یک IP جدید کار می‌کند، این خبر چندان غافلگیرکننده نبود. بیانیه‌ی IO نیز تنها تأیید می‌کند که این استودیو در حال کار کردن برروی یک بازی جدید است.

البته، این خبر کار برروی بازی هیتمن را رد نمیکند و احتمالاً در آینده شاهد قسمت بعدی این فرانچایز جذاب خواهیم بود. درحالیکه حدس می‌زنیم استودیوی IO Interactive فرانچایز جدیدی را در دست ساخت دارد، گزارشات نشان می‌دهد که بازی Hitman 3 نیز در حال توسعه است و احتمالاً این بازی نیز در فرمت قسمت‌های قبلی طراحی خواهد شد.

بدون در نظر گرفتن اینکه چه زمانی اطلاعات بیشتری از IP جدید و بازی Hitman 3 خواهیم شنید، یک مسئله را می‌توانیم با اطمینان بگوییم: به نظر می‌رسد که استودیوی IO Interactive درحال حاضر بسیار مشغول ساخت و توسعه عناوین جدید است. با آمدن کنسول‌های نسل بعدی در اواخر سال ۲۰۲۰، احتمالاً این استودیو نیز قصد دارد تا عناوین جدیدش را در همان زمان برای پلتفرم‌های جدید منتشر خواهد کرد.

نظر شما درباره روند ساخت بازی هیتمن و گیم‌پلی آن چیست؟ آیا بازی جدید IO Interactive نیز در سبک هیتمن خواهد بود؟ یا به طور کلی ژانر متفاوتی دارد؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط