تریلر فصل سوم سریال وست ورلد سوالات زیادی را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند

تریلر جدید سریال westworld شرکتی را با نام Incite معرفی می‌کند!
وست ورلد / westworld
westworld

شبکه HBO تریلر جدید و عجیبی را از فصل سوم سریال وست ورلد (Westworld) منتشر کرده است. این ویدیو درباره معرفی شرکتی به نام اینسایت (Incite) است، شرکتی که از قدرت محاسباتی بی‌سابقه‌ی خود برای حل مشکلات غیرقابل حل جهان بهره می‌برد.در قسمت زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

جفرسون میز نقش لیام دمپسی، موسس اینسایت را برعهده داد. او در این تریلر با کنایه صحبت‌هایی انجام می‌دهد:

ما ایده‌ای از سیلیکون ولی نیستیم. ما قابلیت این را داریم تا با استفاده از قدرت محاسباتی خود، اطلاعاتی از مشکلات غیرقابل‌حل جهان را تجزیه و تحلیل کنیم.

این شرکت ادعا می‌کند که قادر است وضعیت آب و هوا را کنترل کرده و بهترین شغل‌ها را برای مردم ایجاد کند. کلمه Incite، اینگونه معنی می‌شود: «تشویق کسی به انجام دادن یا حس کردن چیزی ناخوشایند یا خشونت‌آمیز.»

تریلر جدید فصل سوم سریال وست ورلد سوالات زیادی را مطرح می‌کند. برخی از آن سوالات سریعاً به ذهن مخاطب خطور می‌کند: آیا این شرکت با Delos Destinations (گروهی که پارک وست ورلد را اداره می‌کند) در رقابت است؟ آیا ایسایت و دلوس باهم ارتباط دارند؟

وبسایتی که برای شرکت اینسایت ساخته شده است، کمی جزییات بیشتری در اختیار ما قرار می‌دهد، گرچه هنوز هم بسیار مبهم و رازآلود هستند. توضیحات ساختگی شرکت Incite:

جهان می‌تواند هرج و مرج را احساس کند: مشکلات بزرگ، نبود راه‌حل، عدم‌وجود راهی برای پیشروی. به نظر می‌رسد مشکلات جهانی بسیار پیچیده هستند و رسیدن به پاسخ آن‌ها امری غیرممکن است. ما در شرکت اینسایت می‌خواهیم تا کلمه «غیرممکن» را به گذشته بسپاریم. هرج و مرج صرفاً الگویی بوده که منتظر کشف شدن است. شما می‌توانید برای بهتر کردن آینده به ما کمک کنید.

قسمت اول فصل سوم سریال Westworld در اواسط ابتدایی سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی پخش خواهد شد. فصل سوم شخصیت‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد، که آرون پاول، بازیگر سریال برکینگ بد نیز جزو آن‌ها است.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسریالمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link