تریلر جدیدی از عنوان سینمایی Sonic the Hedgehog منتشر شد

این تریلر، بازسازی و پیشرفت شکل Sonic را نشان می‌دهد
Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog

Sonic را که همه می‌شناسید. یکی از نوستالژی‌های دوران کودکی بسیاری از ما که با داستان‌های او بزرگ شده‌ایم. اوایل امسال بود که خبری غافلگیرکننده باعث خوشحالی طرفداران این موجود آبی رنگ شد. این خبر ساخت عنوان سینمایی Sonic the Hedgehog بود که به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و تریلر آن در همان ساعت‌های اول بازخورد‌های زیادی گرفت. اما نکته‌ای در تریلر منتشر شده وجود داشت که انتقاد بسیاری را بر انگیخته بود. طراحی Sonic در فیلم، تفاوت‌های زیادی با نسخه نوستالژیک آن داشت و شمایل آن به انسان‌ها نزدیک بود.

در نهایت پس از اعتراض تعداد زیادی از طرفداران بخاطر طراحی Sonic، کارگردان این عنوان اعلام کرد که عنوان مذکور، بازسازی خواهد شد. کمپانی‌های SEGA و Paramount Pictures هم به اعتراض طرفداران احترام گذاشتند و مشغول بازسازی طراحی‌ها شدند. اما اعلام کردند که متاسفانه تاریخ اکران فیلم تا سال ۲۰۲۰ به تعویق می‌افتد. پس از آن با گذشت ماه‌ها، امروز تریلر جدیدی از این عنوان با بازی Ben Schwartz در نقش Sonic و Jim Carrey در نقش Dr. Ivo Robotnik منتشر شد.

شخصا معتقدم که ظاهر بازطراحی شده‌ی سونیک شباهت بیشتری به نسخه‌ی کارتونی آن دارد. شاید قد او هنوز کمی بلند باشد و یا پا‌های آن به پاهای انسان‌ها شبیه باشد، اما در کل این طراحی پیشرفت بزرگی نسبت به طراحی قبلی محسوب می‌شود.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که Jim Carrey توانسته به خوبی خود را نقش Robotnik وفق داده و مانند گذشته، تماشای بازی او دیدنی خواهد بود.

فیلم Sonic the Hedgehog برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. نظر شما درباره عنوان Sonic the Hedgehog چیست؟

دسته بندی
اخبار سینمامطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط