تریلر کامل انیمیشن The Addams Family منتشر شد

موفقیت مبهم برای اکران فرانچایز بازسازی شده
The Addams Family
The Addams Family

به تازگی، اولین تریلر رسمی انیمیشن The Addams Family منتشر شد. این فرانچایز نخست در قالب کمیک‌هایی به نوشته چارلز آدامز در دهه ۱۹۳۰ میلادی منتشر شد و برای اولین بار در دهه ۶۰ میلادی، بصورت سریال تلویزیونی تهیه و تولید شد و پس از آن نیز چندبار در قالب‌های متفاوت، بازسازی شد. حالا این فرانچایز، بصورت فیلم انیمیشینی، به کارگردانی کونارد ورنون (Conrad Vernon)، کارگردان انیمیشن بزرگسالان Sausage Party، تهیه خواهد شد و حال و هوای طنز خاص خود را به همراه دارد.

اسکار آیزاک (Oscar Isaac) و شارلیز ترون (Charlize Theron)، به ترتیب صداگذاری سرپرستان خانواده، یعنی Gomez و Morticia Addams را برعهده دارند و به همراه دیگر صداگذاران انیمیشن، نقش برجسته خود را ایفا می‌کنند. کمپانی MGM به تازگی تریلر رسمی و کامل این انیمیشن را منتشر کرد که در ادامه مطلب می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

تریلر رسمی انیمیشن The Addams Family:

برخلاف اولین تیزر منتشر شده از انیمیشن مذکور، این تریلر جزئیات بیشتری را به نمایش می‌گذارد و بر نقل مکان خانواده آدامز از خانه قدیمی خود به مکانی مرموز به نام New Jersey و اتفاقات عجیب و شگفت انگیزی که در آنجا رقم می‌زنند، تمرکز می‌کند. از طرفی دیگر، روند تبلیغاتی انیمیشن The Addams Family چندان امیدوار کننده نبوده‌اند و همچنین طراحی شخصیت‌ها نسبت به انتظارات از یک فیلم بازسازی شده، پایینتر است. نظر شما درمورد این انیمیشن و فروش آن چیست؟

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link