به پایان رساندن بازی Death Stranding چقدر زمان می برد؟

در این مطلب به تحلیل مدت زمان مورد نیاز برای تجربه‌ی بازی Death Stranding، می‌پردازیم
Death Stranding
Death Stranding

سرانجام پس از انتظارات فراوان جدیدترین اثر هیدئو کوجیما، بازی Death Stranding، به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 منتشر شد. این بازی توانست با استقبال خوبی از جانب منتقدان و مخاطبان روبرو شد و تبدیل به نقطه‌ی روشن دیگری در کارنامه‌ی درخشان کوجیما شود. مدت زمان این بازی، بستگی زیادی به سبک بازی مخاطبان دارد. اگر علاقه‌مند به گشت و گذار در محیط‌ها و انجام ماموریت‌های فرعی هستید، اتمام این اثر می‌تواند ساعت‌ها به طول بیانجامد، اما اگر به دنبال تجربه‌ای خطی و صرفا تکمیل داستان اصلی هستید، می‌توانید آن را در زمانی کمتر به انتها برسانید. در این مطلب به تحلیل مدت زمان مورد نیاز برای تجربه‌ی بازی Death Stranding، می‌پردازیم.

Death Stranding

به پایان رساندن بازی Death Stranding چقدر زمان می برد؟

اگر بخواهیم به سرعت رقمی را برای مدت زمان تکمیل این بازی مطرح کنیم، باید زمان مورد نیاز برای به پایان رساندن کامل آن را حدود ۱۰۰ ساعت عنوان کنیم. اگر مخاطبان علاقه‌ی چندانی به تجربه‌ی کامل تمامی المان‌ها و ریزترین جزییات بازی نیز نداشته و به دنبال انجام ماموریت‌های داستانی و در کنار آن کمی گشت و گذار در محیط باشند، می‌توان این رقم را به ۵۰ ساعت تقلیل داد. این مدت زمان، اموری چون ساخت بناهای کمکی مختلف برای دیگر بازیکنان را نیز شامل می‌شود. مواردی چون ساخت ژنراتورها و برج‌های نگهبانی در مناطق امن، تحویل منابع به شخصیت‌های مختلف و جاده‌سازی که تاثیر مهمی در تجربه‌ی دیگر بازیکنان نیز خواهند داشت. همچنین بازگرداندن محموله‌های گمشده‌ی دیگران به آن‌ها نیز می‌تواند جزیی از این المان‌ها باشد.

زمان مورد نیاز برای به پایان رساندن کامل بازی Death Stranding حدود ۱۰۰ ساعت است

اگر بخواهید میزان پیشرفت رابطه‌ی سم با تمامی Prepperها را به ۱۰۰ درصد برسانید، باید انبوهی از اهداف فرعی را انجام داده و محموله‌های متعددی را تحویل دهید. این عمل در راستای تجربه‌ی کامل بازی بوده و میزان ساعت‌های صرف شده در آن را به رقم قابل توجه ۱۰۰ می‌رساند.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link