با پرداخت ۱۲ دلار صاحب ۶ بازی کلاسیک و یک Call of Duty شوید!

به تازگی جزییات آخرین مجموعه‌ی ماهانه‌ی Humble Bundle منتشر شده و به نظر می‌رسید که با یکی از بهترین Humble Bundleهای سال‌های اخیر روبرو باشیم
call of duty
با پرداخت ۱۲ دلار صاحب ۶ بازی کلاسیک و یک Call of Duty شود!

به تازگی جزییات آخرین مجموعه‌ی ماهانه‌ی Humble Bundle منتشر شده و به نظر می‌رسد که با یکی از بهترین Humble Bundleهای سال‌های اخیر روبرو باشیم. قیمت این باندل ۱۲ دلار بوده و مخاطبان با تهیه‌ی ۶ انحصاری کلاسیک سونی را به همراه یکی از بازی‌های شوتر خوب سال ۲۰۱۷ دریافت می‌کنند. این بازی‌ها نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy‌، Spyro Reignited Trilogy و Call of Duty World War 2 هستند.

call of duty

با پرداخت ۱۲ دلار صاحب ۶ بازی کلاسیک و یک Call of Duty شود!

مجموع قیمت این بازی‌ها (بدون تخفیف) ۱۴۰ دلار است. مخاطبان با تهیه‌ی این باندل فوق‌العاده به عضویت باندل‌های ماهانه نیز در‌می‌آیند. این باندل‌ها شامل بازی‌های مختلفی شده که اوایل هر ماه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرند. امکان لغو این عضویت در هر زمانی وجود دارد.

قیمت این باندل ۱۲ دلار بوده و مخاطبان با تهیه‌ی ۶ انحصاری کلاسیک سونی را به همراه یکی از بازی‌های شوتر خوب سال ۲۰۱۷ دریافت می‌کنند

شاید گیم‌پلی سه‌گانه‌ی کلاسیک Crash Bandicoot نسبت به بازی‌های جدید ژانر پلتفرمر کمی تاریخ مصرف گذشته به نظر برسد، اما همچنان سرگرم کننده و جذاب بوده و این باندل فرصتی عالی برای تهیه‌ی ارزان آن، خصوصا برای عاشقان نوستالژی، است. سه‌گانه‌ی بازسازی شده‌ی Spyro نیز از هر لحاظ تجربه‌ای خوب بوده و نمرات آن در Steam نیز مهر گواهی بر این ادعا هستند. بازی Call of Duty World War 2 نیز با وجود رنج بردن از بخش داستانی چند نفره، یکی از بهترین تجربه‌های چند نفره در سری را ارائه می‌دهد. سرورهای این بازی نیز نسبتا شلوغ بوده و برای بازی در آن به مشکل نخواهید خورد. برای خرید این باندل می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دسته بندی
اخبارایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط