بازی The Last of Us 2 در رویداد بعدی State of Play پلی‌استیشن نمایشی خواهد داشت

براساس شایعات منتشر شده تاریخ عرضه این بازی در طی پخش این رویداد مشخص خواهد شد
the last of us
The Last of Us Part 2

پیرو انتشار زمان جدید رویداد پخش‌زنده State of Play که برای چهارشنبه دوم مهر ساعت ۰۰:۳۰ به وقت ایران برنامه‌ریزی شده است، امروز تائید شد که عنوان مورد انتظار شرکت ND یعنی بازی The Last of Us 2 در طی این رویداد حضور خواهد داشت.

براساس آنچه که کارگردان بازی Neil Druckmann در حساب توئیتر خود به اشتراک گذاشت، تأیید کرد که از اطلاعات و اخبار جدید از این بازی مورد انتظار در رویداد جدید State of Play رونمایی خواهد شد. دراکمن در توئیتش چنین نوشت:

ما برای مدت زیادی سکوت اختیار کردیم و زمانش فرا رسیده که به این سکوت خاتمه دهیم

در ادامه نمایش عمومی The Last of Us Part II ناتی‌داگ یک نشست خصوصی هم با اصحاب رسانه خواهد داشت.

the last of us

توئیت کارگردان بازی The Last of Us Part II، آقای نیل دراکمن

اما سؤال این است که چه چیزی از بازی The Last of Us Part II در این رویداد مشاهده خواهیم کرد؟ شایعات قبل به ما گفته بود که ناتی‌داگ و سونی قصد دارند تاریخ انتشار بازی را  در این رویداد اعلام کنند، که بدون شک بسیاری از طرفداران را راضی خواهد کرد. بعلاوه زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که تاریخ عرضه بازی فوریه ۲۰۲۰ خواهد بود که البته تا کنون این شایعات اثبات نشده‌اند. بعلاوه معمولاً تاریخ‌های انتشار داخلی مکرراً تغییر می‌کنند، در نتیجه اگر تاریخ ذکر شده زمانی درست بوده احتمالاً تاکنون تغییر کرده است.

 

صرف نظر از اینکه ناتی‌داگ و سونی چه چیزی از The Last of Us Part II به نمایش می‌گذارند، بسیار هیجان انگیز است که بالاخره خبرهای جدیدی از این بازی می‌شنویم.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط