بازی Red Dead Redemption 2 | نقش‌های متخصص جدید معرفی شدند

Rockstar اطلاعات بیشتری در مورد نقش‌های Bounty Hunter, Trader و Collector منتشر کرد
Red dead
Red dead

Rockstar چندی پیش اعلام کرد که نقش‌های جدیدی به بازی Red Dead Online اضافه خواهند شد و امروز جزئیات آن منتشر شد. به طور خلاصه، اضافه شدن نقش‌های جدید به بازی مشوق قویی برای شما خواهد بود، این نقش‌ها شامل جایزه بگیر (Bounty Hunter)، معامله‌گر (Trader) و Collector می‌شوند.

هر متخصص با یک سری تجهیزات و لباس‌های تزئینی منحصر به فرد، آپگریدها و قابلیت‌های مخصوص به خود همراه خواهد بود و این مهم است که شما بتوانید هر نقش را به طور موازی و همزمان با هم پیشرفت دهید. به عبارت دیگر، بازی کردن به عنوان Trader جلوی شما را برای پرداختن به نقش bounty hunter نمی‌گیرد. با این حال، پیشرفت شما در هر نقش متمایز از دیگری است.

در پست معرفی این نقش‌ها، Rockstar اطلاعات مختصری از هر نقش و این که چکاری می‌توانند انجام دهند، منتشر کرد.

Red Dead

نقش جایزه بگیر

به یک جایزه بگیر تبدیل شوید و همیشه در حال تعقیب و گریز خلافکاران باشید. یک جایزه بگیر می‌تواند رد خلافکاران را دنبال کند و آن‌ها را دستگیر کند یا بکشد (بسته به میزان Honor شما). معمولا یک بازیکن نزدیک شما با یک جایزه‌ی بالا می‌تواند به عنوان یک هدف قلمداد شود. با پیشرفت در این نقش آیتم‌های مخصوصی مانند یک طناب محکم‌تر برای اهداف سرسخت‌تر، به همراه حرکات نمایشی پیچیده و مهارت‌های ردیابی پیشرفته مانند مهارت استفاده از Eagle-Eye در حین دویدن یا سوارکاری روی اسب بدست می‌آورید. نقش جایزه بگیر به نظر بر روی مبارزه تمرکز کرده است. برای مثال این که بتوانید در حالی که سوار بر اسب هستید از قابلیت Eagle-Eye استفاده کنید، در حمله کردن به کمپ دشمنان بسیار حیاتیست.

Red Dead

نقش معامله‌گر

سبک زندگی یک Trader از آنجایی که شما کسب و کارتان را از کمپ خود آغاز می‌کنید و آن را گسترش می‌دهید، برای یک سرمایه‌دار در حال رشد عالی است. با تشکر از دانش شما در قصابی و درست کردن لباس از پوست و خز حیوانات شما می‌توانید از این منابع برای درست کردن لباس و تجهیزات مختلف استفاده کنید و بفروشید. با بالا بردن مهارت خود در نقش Trader شما قابلیت‌هایی مانند آپگرید کردن کمپتان با قفسه اسلحه و دیگ غذا باز می‌کنید. همچنین سگ‌هایی استخدام می‌کنید که از خطرهای احتمالی به شما هشدار می‌دهند. همینطور که کسب و کار شما گسترش می‌یابد، شما توانایی‌های جدیدی دریافت می‌کنید، مثلا خورجین خود را آپگرید کنید یا وسایل کمکی دیگری مانند واگونی برای شکار به تجهیزات خود اضافه کنید.

خبر بسیار خوب البته این است که شما می‌توانید یک سگ همراه خود داشته باشید. همچنین می‌توانید منابع بیشتری جمع‌آوری کنید که به گسترش کسب و کارتان کمک می‌کند و می‌توانید کمپتان را نیز ارتقا دهید.

Red Dead

نقش Collector

یک Collector عاشق کاوش کردن در جهان بازی و پیدا کردن آیتم‌های کمیاب و با ارزش است. به دنبال یک فروشنده زن در طبیعت وحشی بگردید تا راهتان راه به سوی تبدیل شدن به یک Collector شروع کنید. به دنبال جواهرات گمشده، سر تیرهای کمیاب و دیگر گنج‌ها بگردید تا آن‌ها را به افراد دیگر بفروشید، چه به صورت تنها و چه به صورت یک ست. همینطور که در این نقش پیشروی می‌کنید، به ابزار و مهارت‌هایی دست پیدا می‌کنید که کمک‌یار شما در این راه می‌شوند، مانند دوربین، یک فانوس که به اسب متصل می‌شود و یا حتی یک ردیاب فلز.

به نظر می‌رسد که نقش Collector زمان زیادی را به گشت و گذار در جهان بازی Red Dead 2 و شکار گنج می‌پردازد. همینطور سیستم Item Set نیز می‌تواند بسیار جالب باشد و جنبه‌های جدیدی به بازی اضافه کند. همینطور آپگریدهای کاربردی نیز با این نقش به بازی اضافه می‌شوند، مانند همان فانوسِ اسب و دوربین بهبود یافته.

Rockstar همچنین یک سری تغییرات مهم به بازی اضافه می‌کند، مانند آیتم‌های بیشتری که در سرتاسر بازی پخش شده‌اند. ولی شاید مهم‌ترین خبر در این حوزه، قابلیت تغییر چهره و ظاهر بازیکن است. برای مثال اگر از موی شخصیتتان خوشتان نمی‌آید، به زودی راهی برای تغییر آن پیدا خواهید کرد. هرچند تاریخ انتشار این آپدیت هنوز مشخص نیست. بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای Xbox One و PS4 در دسترس است.

دسته بندی
اخبار بازیمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link