بازی Red Dead Redemption 2 | مد جدید حالت Horde به بازی اضافه می‌کند

اخیرا مد جدیدی برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است. این مد، توانایی هدف‌گیری بازیکنان را به چالش می‌کشد. نام مد جدید TheyKeepComing است. این مد در...
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

اخیرا مد جدیدی برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است. این مد، توانایی هدف‌گیری بازیکنان را به چالش می‌کشد. نام مد جدید TheyKeepComing است. این مد در واقع یک مد Horde است. در این مد، بازیکنان پشت سر هم با دشمنان روبرو خواهند شد. مکان این مد، Saint Denis Cemetery است و تنها راه پایان این مد، مرگ بازیکن است.

این مد شما را در Saint Denis Cemetery قرار می‌دهد. پس از آن تعدادی فرد پیاده مقابلتان ظاهر می‌شوند و مد آغاز می‌شود. با کشتن هریک از دشمنانتان سریعا شخص دیگری به جای او جایگزین می‌شود. به این معنی که تعداد دشمنانتان در هر لحظه ثابت خواهد بود همچنین، شما می‌توانید تعداد دشمنان همزمان را در فایل تنظیمی مد تغییر دهید. تنها راه تمام شدن مد، مرگ بازیکن است. پس از مردنتان، بازی زمانی که توانستید دوام بیاورید به همراه تعداد کشته‌هایتان را برایتان نمایش می‌دهد. این اطلاعات همچنین در وبلاگ TheyKeepComin ثبت می‌شوند و می‌توانید با دوستانتان به رقابت بپردازید.

کار کردن با مد

فشردن کلید F3 شما را به Saint Denis Cemetery می‌برد. با دوباره زدن این دکمه حمله آغاز می‌شود.

حمله از سمت دروازه غربی خواهد بود.

قبل از این که حمله را شروع کنید می‌توانید خود را با مواد منفجره و اسلحه‌های سوار شده آماده کنید. این‌ها از طریق Spawner Menu در دسترس خواهند بود. Spawner Menu با زدن دکمه X فعال می‌شود. با هربار زدن دکمه X بین منو‌ها گردش می‌کنید. برای انتخاب هرکدام از آیتم‌ها از اعداد ۱ تا ۹ استفاده کنید. با انتخاب آیتم، به حالت ساخت می‌روید. در این حالت می‌توانید جای مناسب را پیدا کرده و آیتم مورد نظر را استفاده کنید.

برای چرخاندن آیتم‌ها در جهت عقربه‌های ساعت از دکمه Q استفاده کنید. برای چرخاندن در خلاف جهت، کلید Shift را همزمان نگه دارید. برای انتخاب مکان و جاگذاری آیتم از دکمه E استفاده کنید.

انتخاب کردن “> DEL LAST SPAWNED” در Explosives menu آخرین آیتم جاگذاری شده را حذف خواهد کرد. برای حذف کردن همه آیتم‌ها، باید مجددا بازی را از محل ذخیره شده بارگذاری کنید.

اطلاعات بیشتر درباره این مد از طریق سایت Nexus Mods در دسترس است.

بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون روی PC, PS4 و Xbox One در دسترس است.

 

دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط