بازی PES در شهریور امسال با نام جدیدی باز میگردد

بازی جدید ‘eFootball PES 2020’ نامگذاری شده است!

سری Pro Evolution Soccer ساخته‌ی کمپانی Konami در ماه سپتامبر (شهریور) با ۱۹امین نسخه خود تحت اسم جدیدی برمیگردد. این بازی هم‌اکنون eFootball PES 2020 نام دارد.

از سوی دیگر، این به نوعی استاندارد بازی محسوب می‌شود که عنوانی کامل برای طرافداران فوتبال قابل انتظار باشد. نسخه امسال متعهد شده است تا نسخه Master League که بخش Career این فرانچایز است را اصلاح کند.

بازی eFootball PES 2020

Lionel Messi/ eFootball PES 2020

حضور لیونل مسی برروی کاور جدیدترین بازی Pro Evolution Soccer قطعی است!

در این بازی همچنین بخش کاملاً جدیدی به نام Matchday حضور خواهد داشت، گرچه Konami هنوز اطلاعات اضافه‌ای درباره این بخش منتشر نکرده است. رابط کاربری (UI) بازی نیز بازبینی شده است. در ویدیوی زیر می‌توانید نمایی از این بازی را مشاهده کنید:

بازی eFootball PES 2020 در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۹ شهریور ۱۳۹۸) برروی کنسول‌های PlayStation 4، Xbox One و Windows PC منتشر خواهد شد. لیونل مسی، قبل از بازی‌های FIFA 13, 14, 15, 16 برروی جلد بازی‌های PES 2009, 2010, 2011 قرار داشت، و در این سری از بازی به کاور بازی بازمی‌گردد. حضور او بخشی از قرارداد کاری PES و تیم FC Barcelona است، که یکی از لایسنس‌های قدیمی کمپانی Konami برای این سری محسوب می‌شود. تیم Barca در طول بازی حضوری قدرتمند خواهند داشت، و یکی از این توجهات ویژه نسبت به این تیم، استادیوم مخصوص آن‌ها یعنی Camp Nou خواهد بود.

به نظر شما Pro Evolution Soccerمی‌تواند بالاخره پس از چند سال رقیب دیرینه خود یعنی FIFA را شکست دهد؟ دیدگاه خود را درباره بازی eFootball PES 2020 در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط