بازی Halo Reach PC شروع بسیار خوبی روی Steam داشته است

بیش از 100 هزار نفر پس از 1 ساعت از انتشار بازی
Halo reach
Halo reach

بازی Halo Reach PC رکورد ۱۵۰ هزار بازیکن همزمان روی استیم را شکست. این عنوان که تنها دو روز از انتشارش می‌گذرد در همان روز اول انتشار توانست آمار خوبی از خود جا بگذارد. تنها یک ساعت پس از انتشار، این عنوان شوتر مرز ۱۰۰ هزار بازیکن همزمان را در استیم رد کرد. با توجه به آمار Steam، بازی Halo Reach در اوج خود به ۱۶۰ هزار نفر بازیکن همزمان رسید و درحال حاضر هم این آمار چیزی حدود ۱۳۰ هزار نفر است.

هرچند، بازی Halo Reach نتوانسته عناوین Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive و PUBG را پشت سر بگذارد اما این چیزی از آمار چشم‌گیر بازی کم نمی‌کند.

Halo Reach

Halo Reach

آمار جالب دیگر حضور بازی بین بیشترین بازی‌های بازدید شده در Twitch است. آمار بازدید‌های بازی در Twitch به ۸۰ هزار نفر می‌رسد. دیروز همچنین این بازی با ۱۱۴ هزار نفر بازدید کننده، رتبه سوم بازی‌ها در لیست بیشترین بازدید کننده‌ها را داشت.

بازی Halo Reach به عنوان قسمتی از Halo Master Chief Collection دیروز برای پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر شد. بازی‌های Halo: Combat Evolved Anniversary، Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST Campaign و Halo 4 دیگر عناوین موجود در Master Chief Collection هستند که طی بازه‌هایی برای PC منتشر می‌شوند.

بازی Halo Reach همچنین با نرخ فریم متغیر( VFR) برای PC منتشر شد. استودیو ۳۴۳ Industries نوشته:

ما مطلعیم که نرخ فریم بازی یک قابلیت مهم برای جامعه است و با اصلاحات اخیر، قابلیت VFR هنگام انتشار بازی در دسترس خواهد بود. بر اساس پیشرفت‌های اخیر که بازخورد مثبتی هم داشته‌اند، ما می‌خواستیم که بازیکنان گزینه استفاده کردن از VFR تجربی را همان روز اول انتشار داشته باشند. منتظر بازخورد‌های شما هستیم و به نظارت دقیق بر بازی پس از انتشار آن ادامه خواهیم داد.

دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط