بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG معرفی شد

سه سال پس از عرضه بازی Final Fantasy 15 در سال ۲۰۱۶، این بازی قصد ندارد به بازی‌های گمنام بپیوندد؛ چیزی که برای تمام بازی‌های بزرگ اتفاق می‌افتد. حال...
بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG
بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG معرفی شد

سه سال پس از عرضه بازی Final Fantasy 15 در سال ۲۰۱۶، این بازی قصد ندارد به بازی‌های گمنام بپیوندد؛ چیزی که برای تمام بازی‌های بزرگ اتفاق می‌افتد. حال به نظر می‌رسد اسپین‌آف/بسته الحاقی جدید بازی Final Fantasy 15 در قالب یک MMORPG عرضه خواهد شد و روی موبایل قابل بازی است؛ البته تاریخ و نام عنوان در آینده منتشر خواهد شد.

این اولین بار نیست که این بازی به پلتفرم موبایل برده می‌شود. گرچه به نظر می‌رسد این اولین بار است که استودیو Square Enix قصد دارد در چنین سطحی و با توجه به ادعای توسعه‌دهندگان مبنی بر آوردن سرعت بالا، اکشن زیبا و دیگر موارد شاخص بازی، یک بازی را برای موبایل منتشر کند. در حال حاضر، اطلاعات کمی از بازی Final Fantasy 15 MMORPG در دست داریم به غیر از این موضوع که موتور بازی Unreal Engine و بازی در انحصار پلتفرم موبایل خواهد بود.

بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG

علاوه بر این‌ها، در این بازی بازیکنان به مکان‌ها و موقعیت‌های جدیدی خواهند رفت. استودیو Square Enix به‌صورت مستقیم در توسعه بازی دخیل نیست و تنها این عنوان جدید را منتشر می‌کند. استودیوهای JSC Games و GAEA Mobile سرپرست بخش توسعه Final Fantasy 15 MMORPG خواهند بود. گروه Shanghai Oriental Pearl نیز در روند توسعه این بازی دخیل است. گفته می‌شود این عنوان ابتدا در چین منتشر شده و سپس به‌صورت جهانی منتشر می‌شود. با توجه به روند توسعه بازی Final Fantasy 7 Remake شنیدن این خبر راجع به سرپرستی توسعه بازی، آن قدرها هم غافل‌گیر کننده نیست. البته، سطح کیفیت بازی Final Fantasy 15 MMORPG مشخص نبوده و باید ببینیم ادعای توسعه‌دهندگان چقدر صحیح است. البته، با توجه به حضور JSC Games و Gaeg Mobile و سابقه آن‌ها در ساخت بازی می‌توانیم به کار آن‌ها ایمان داشته باشیم.

 

منبع: Gamerant

Summary
بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG معرفی شد
Article Name
بازی Final Fantasy 15 در سبک MMORPG معرفی شد
Description
حال به نظر می‌رسد اسپین‌آف/بسته الحاقی جدید بازی Final Fantasy 15 در قالب یک MMORPG عرضه خواهد شد و روی موبایل قابل بازی است.
Author
Publisher Name
پی اس آرنا
Publisher Logo
دسته بندی
اخباراخبار بازیپلتفرم هامطالبموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link