بازی Elden Ring در Gamescom نمایشی خواهد داشت

امیدواریم این نمایش به نحوی به بیرون درز پیدا کند
Elden Ring
Elden Ring

بازی Elden Ring آخرین عنوان سخته شده توسط FromSoftware و Bandai Namco در E3 2019 معرفی شد. با این که این نمایش به شایعه‌های پیرامون کار با نویسنده کتاب‌های بازی تاج و تخت، George R.R. Martin پاسخ مثبت داد، با این حال خبری از گیم پلی این بازی در E3 نبود. حال با نزدیک شدن Gamescom 2019 گیم پلی بازی، هر چند برای افراد اندکی، به نمایش در می‌آید.

طبق سایت روسیه‌ای Igromania، کمپانی Bandai Namco برنامه‌هایی برای بازی Elden Ring در Gamescom دارد. هرچند اگر شما به این نمایشگاه می‌روید، احتمالا نمی‌توانید گیم پلی این بازی را تماشا کنید. این گزارش خبر می‌دهد که Bandai Namco بازی Elden Ring را پشت درهای بسته و احتمالا فقط برای اعضای رسانه نشان می‌دهد.

با این که هنوز این اطلاعات تایید نشده‌اند، ولی درست بودن آن‌ها خیلی دور از ذهن هم نیست. با این که هنوز تاریخ انتشاری برای بازی Elden Ring مشخص نشده است، خیلی‌ها حدس می‌زنند که این عنوان در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. به همین دلیل نشان دادن گیم پلی بازی به افراد محدودی در Gamescom با عقل جور در می‌آید.

اگر خبر جدیدی در این باره بیاید حتما با شما در میان خواهیم گذاشت، نمایشگاه Gamescom در تاربخ ۲۰ آگوست تا ۲۴ این ماه ادامه خواهد داشت.

بازی Elden Ring قرار است برای پلتفرم‌های PS4, Xbox One و PC منتشر شود.

دسته بندی
Gamescom 2019اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link