بازی Cyberpunk 2077 | دیالوگ‌های بازی به اندازه دو کتاب ضخیم هستند

طبق اظهارات Blacha، دیالوگ‌های آخرین ساخته CDPR بیش از دو کتاب ضخیم طولانی هستند.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

ما از قبل هم می‌دانستیم که دیالوگ‌های بازی Cyberpunk 2077 زیاد خواهند بود. طرفداران استودیو CD Project Red به خوبی از مکالمات طولانی بین کارکتر‌ اصلی و NPCهای بازی در ساخته‌های این استودیو خبر دارند. این ویژگی خود از دلایل مشهور بودن بازی‌های استودیو CD Project Red است.

با این حال، به نظر می‌رسد بازی Cyberpunk 2077 قرار است استاندارد جدیدی برای دیالوگ‌های بازی تعریف کند. در مصاحبه اخیر آقای Marcin Blacha با INNPoland، ایشان اظهار کرده‌اند که بازی Cyberpunk 2077 نزدیک به دو کتاب ضخیم دیالوگ دارد. Marcin Blacha کارگردان داستان بازی است. او همچنین گفته که این آمار بدون در نظر گرفتن بقیه متن‌ها و مدارک آماده شده برای بازی است.

من هنوز گزارش دقیقی آماده نکرده بودم و در تلاش بودم بفهمم بعد از اضافه شدن جملات آماده شده توسط تیم نویسندگان با چه حجمی از کلمات رو به رو خواهم شد. در نهایت، دو کتاب ضخیم برای دیالوگ‌ها و دوتای دیگر برای اجرای اصلاحات کارگردانی بدست آوردیم. متن‌هایی که ضبط نمی‌شوند همانطور خواهند بود و کلمات موجود در مستندات بازی هم قابل شمارش نیستند. اما می‌توانم بگویم تعداد زیادی از آن‌ها وجود داشت.

Blacha همچنین درباره تعدادی از کارکتر‌های مورد علاقه‌اش در بازی Cyberpunk 2077 و سبک نویسندگی که توسط تیمش انتخاب شده صحبت کرد.

بدون پرداختن به جزئیات، می‌توانم تعدادی از قهرمان‌های مورد علاقه‌ام را بشمارم. زندانبانی که می‌خواهد یک روزه به همه اهداف زندگی‌اش دست پیدا کند. هوش مصنوعی که یک کمپانی تاکسی را اداره می‌کند و دختر باهوشی که یک  پرستار نیمه وقت است.

ما از ساخت واژه‌های جدید در دیالوگ‌های بازی اجتناب کردیم. در عوض، به تعدادی از اصطلاحات معمول، معنای تازه‌ای دادیم. با همین مبنا، کاراکتر‌ها را می‌بینید که درباره «تبدیل کامل» صحبت می‌کنند. این به معنی جایگزین کردن بدن طبیعی با یک بدن الکترومکانیکی است. همچنین وقتی درباره «optics» صحبت می‌کنیم معمولا به معنای پشتیبانی از دید الکترونیکی است.

در کل، طبق گفته‌های Blacha داستان بازی Cyberpunk 2077 مقیاس گسترده‌تری نسبت به بازی The Witcher دارد.

از منظر خالق بازی Cyberpunk 2077، داستان بازی درباره قهرمانان متضاد در جهان است. دنیای بازی برای من خود یک قهرمان است و مقیاس بازی از داستان‌های آدم‌های کوچکی که در The Witcher عرضه شدند، بزرگتر است.

در نهایت همه این‌ها را می‌توانیم در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ با عرضه بازی تجربه کنیم.

Summary
بازی Cyberpunk 2077 | دیالوگ‌های بازی به اندازه دو کتاب ضخیم هستند
Article Name
بازی Cyberpunk 2077 | دیالوگ‌های بازی به اندازه دو کتاب ضخیم هستند
Description
طبق اظهارات Blacha، دیالوگ‌های آخرین ساخته CDPR بیش از دو کتاب ضخیم طولانی هستند.
Author
Publisher Name
پی اس آرنا
Publisher Logo
دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط