بازی فیفا ۲۰ | تمام تغییراتی که در بخش Career Mode اعمال شده است

EA برای Career بازی فیفا 20 برنامه‌های بزرگی دارد
فیفا 20
فیفا ۲۰

بر خلاف بازی FIFA 19 که بخشCareer  آن هیچ تغییری نسبت به نسخه قبلی نداشت، EA برای Career بازی فیفا ۲۰ برنامه‌های بزرگی دارد. این بخش که چند سالیست دست نخورده باقی مانده است، قرار است که مصاحبه‌ی با مربی بعد از بازی، آپدیت‌هایی در زمینه پتانسیل رشد بازیکنان و موارد دیگری را دریافت کند. EA اخیرا تمام تغییرات اعمال شده در این بخش را منتشر کرده است. او در یک پست بلاگ گفته است که:

قصد ما دمیدن روحی تازه به قسمت مربی بخش Career با خلق داستان‌هایی منحصر به فرد از طریق مصاحبه‌های قبل و بعد از بازی  بود. مصاحبه‌هایی که در آن مربی با خبرنگاران تعامل خواهد داشت و قبل و بعد از بازی‌های مهم و بزرگ، از او سوالات مختلفی پرسیده می‌شوند که بسیار وابسته به نتیجه بازی، گل‌های به ثمر رسیده، حریف، مرحله‌‌ای از مسابقات یا زمانی در فصل که در ان حضور دارد و موارد دیگر هستند.

همینطور، مربی می‌تواند با بازیکنانش از طریق یک برنامه پیام‌رسان در ارتباط باشد. او باید درخواست‌های بازیکنان خوشحال یا ناراضی را بشنود و در مورد آن‌ها تصمیم بگیرد. سپس او باید راه‌هایی برای حل این مشکلات چه از طریق صحبت کردن یا انجام کاری، پیدا کند.

فیفا 20

مصاحبه‌ی اضافه شده به بخش Career بازی فیفا ۲۰

این دو ویژگی جدید با هم در خدمت روحیه‌ی بازیکن یا player’s morale هستند، یک سیستم که برای بازی FIFA 20 بازسازی شده است. به اضافه‌ی کنفرانس‌ها و صحبت مربی با بازیکنان، روحیه‌ی بازیکنان با مدت زمانی که بازی می‌کنند، حقوقشان و همینطور عملکرد آن‌ها به صورت فردی و تیمی ارتباط مستقیم دارد. روحیه‌ی بالا روی ویژگی‌های بازیکنان تاثیر می‌گذارند، پس انتخاب کردن جواب درست و بازی دادن به بازیکن مناسب بسیار مهم هستند.

آخرین تغییر بزرگ بازی، پتانسیل پویای بازیکنان است، بدین معنا که پتانسیل بازیکنان جوان با توجه به عملکردشان تغییر می‌کند. برای مثال اگر یک مهاجم در اولین فصل بازی حرفه‌ایش به طور مرتب گل بزند، پتانسیل امتیازش بالا می‌رود. همینطور اگر یک بازیکن مسن بتواند پا به پای جوانان بازی کند، کندتر افت می‌کند.

به غیر از این‌ها این بخش دچار تغییرات کوچک دیگری هم شده است. این تغییرات شامل:

فیاف 20

شخصی سازی جدید در بخش Career بازی FIFA 20

  • شخصی سازی بهتر مربی که از ابزار استفاده شده در بخش Volta استفاده می‌کند، این یعنی برای اولین بار ما شاهد مربی زن در بازی FIFA 20 هستیم.
  • UI مخصوص برای لیگ‌های Premier League, Bundesliga, Ligue 1, La Liga و MLS.
  • بخش اخبار جدید
  • دو محیط جدید برای میان‌پرده مربوط به مذاکره‌ها: رستوران و سالن سرباز.

اخیرا تریلر جدید بخش Volta منتشر شده است و همچنین اطلاعات بیشتری از این بخش در دسترس قرار گرفته است. بازی فیفا ۲۰ برای پلتفرم‌های PS4, Xbox One و PC در تاریخ ۵ مهر منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیفیفامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link